jít naiDNES.cz

Marpo poprvé přiznává: Zápas s Rytmusem? Šaškárna! Chci Vémolu

Marpo označil zápas s Rytmusem za šaškárnu. Zpěvák by se nebál postavit do ringu proti Vémolovi! | foto: Profimedia.cz

Raper, bubeník a bývalý profesionální thaiboxer Otakar Petřina (34) alias Marpo poprvé od boxerského zápasu s Rytmusem přiznal, že ostře sledovaný duel neměl úroveň. Zápas, který sledovala loni v prosinci vyprodaná O2 aréna, označil za šaškárnu, již už by nikdy nechtěl absolvovat! S bojovými sporty ale Marpo končit nehodlá. Dojde k zápasu s obávaným MMA bijcem Vémolou?

Boxerský duel mezi rapery Marpem a Rytmusem byl jednou z největších sportovních událostí loňského roku. Zápas dopadl podle očekávání. Otakar Petřina alias Marpo využil svých zkušeností z ringu a Rytmusovi nedal šanci.

Pro mnohé fanoušky duel skončil vlastně už ve druhém kole, kdy byl Rytmus třikrát počítán a sotva byl schopen se vrátit do svého rohu. Objevovaly se názory, že zápas neměl žádnou úroveň a šlo spíše o trapné divadlo. To oba borci popírali a chválili se navzájem. Teď ale Marpo jasně řekl, co si o zápasu s Rytmusem myslí.

„Už nechci dělat nějakou podobnou šaškárnu jako s Rytmusem, že budu boxovat se všemi zpěváky nebo rapery. Zajímala by mě reálná výzva, kde já bych byl outsider a mohl bych si sáhnout na dno,“ řekl Marpo v rozhovoru pro Evropu 2.

Po zápase se objímali jako nejlepší přátelé.

Po zápase se objímali jako nejlepší přátelé.

Nabízí se možnost boxerského zápasu s nejznámějším MMA zápasníkem Česka Karlosem Vémolou, který právě na prosincovém galavečeru v O2 aréně Marpa vyzval. Poté ale obávaný bijec vycouval. Marpo se tomuto zápasu nebrání.

„Já pro ten zápas pořád jsem, jeho postoj podle mě stojí za ho*no. Já to vezmu okamžitě,“ řekl nedávno Marpo v pořadu Mixxxer show na televizní stanici Óčko.

„Má šílenou sílu, je skvělý zápasník, z klece by mě vyhodil do dvacáté řady, to se vsadím. Ale v boxu by to tak jednoduché neměl,“ míní Marpo.

Aby k zápasu ale mohlo dojít, musel by Marpo najít společnou řeč s organizací Oktagon, pod níž už pár měsíců Vémola zápasí. 

Karlos Vémola se ale v současné době soustředí na „zápas století“ se slovenským borcem Attilou Véghem. K dlouho očekávanému duelu dojde 9. listopadu. Je tedy nereálné, že by si do konce roku střihl ještě boxerský zápas s raperem Marpem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:48 19. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  102
 • Trapas
  47
 • Haha
  44
 • Sladký
  29
 • Cože
  23
 • Tvl
  23
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat