Nejhorší výstup v TTMZH: Muzikálová diva málem uspala diváky! Dostane druhou šanci?

Krásná Markéta Procházková v prvním díle pořadu Tvoje tvář má známý hlas úplně propadla. | foto: Facebook/Tvoje tvář má známý hlas/Profimedia

TV Nova včera odvysílala první díl pořadu Tvoje tvář má známý hlas, na jehož konci celý národ skandoval jediné jméno: David Gránský! Kdo však svým výkonem pohořel a málem unudil veřejnost k smrti? Muzikálová zpěvačka Markéta Procházková!

Včerejší večer se nesl ve znamení prvního dílu nové řady veleúspěšného pořadu TV Nova Tvoje tvář má známý hlas.

Mnozí no name umělci tak měli příležitost zazářit a ukázat, co v nich skutečně dřímá. A zatímco někdo předvedl nadlidský výkon, jiný totálně propadl. Například Markéta Procházková.

Muzikálová zpěvačka, herečka a bývalka Tomáše Savky Markéta Procházková (30) dostala pro první epizodu známé show za úkol ztvárnit americkou popovou princeznu Christinu Aguileru (35).

Krása Markétě úspěch nezajistila.

Krása Markétě úspěch nezajistila.

Namísto aby však využila svého zvučného hlasu a tanečního nadání, zvolila si tklivou píseň uspávače hadů, kterou by zvedla ze židle leda tak mentálně nevyspělé staré panny, eunuchy a náruživé obšourníky.

Show Markéty Procházkové veřejnost příliš neoslovila.

Show Markéty Procházkové veřejnost příliš neoslovila.

Přesně takhle vypadá, vážení, totálně zabitý potenciál.

Markéta nastoupila do Tváře jako jedna z méně známých, respektive téměř neznámých umělkyň, hraje tedy vabang o její další postavení ve světě showbyznysu. Buď ji pořad katapultuje na vrchol slávy nebo ji navždy uzemní na samém dně popularity.

Markéta podle diváků Tvojí tváře nepůsobí příliš sympaticky.

Markéta podle diváků Tvojí tváře nepůsobí příliš sympaticky.

Doufejme, že půvabná zpěvačka využije po čas dalších večerů svůj všestranný talent k tomu, aby o něm přesvědčila nejen producenty muzikálů, ale také širokou veřejnost, která o její existenci doposud neměla ani páru a po včerejšku ji má za nudnou a nezajímavou řadovou zpěvačku.

Procházková totiž neokouzlila nakonec ani zpěvem, který fanoušci soutěže přirovnávají spíše k nepříjemnému a dráždivému jekotu. Nenacházejí v ní navíc ani sympatie, kostým označují za příšerný a o angličtině nemluvě.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:21 3. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  76
 • Tvl
  26
 • Haha
  19
 • Super
  14
 • Cože
  13
 • Sladký
  13
Komentáře