Markéta Konvičková se bude vdávat. Pilot René jí navlékl tento briliantový prsten

10. února
Půvabná zpěvačka a finalistka SuperStar Markéta Konvičková (25) chystá svatbu. Ano řekla svému partnerovi Renému Kubešovi. Ten ji požádal v jejím rodném Třinci po šestiletém vztahu o ruku a navlékl jí briliantový prsten.

Na rok 2019 nebude Markéta Konvičková vzpomínat ráda. Dodělala sice vysokou školu a zapracovala na svém šestém albu, také musela bojovat se vzácným druhem nádoru, kvůli němuž se doslova změnila k nepoznání.

„Před půl rokem jsem začala otékat, přišla jsem o vlasy a splašily se mi hormony. Zjistili, že se jednalo o vzácný druh nádoru. Po operaci se už dávám pomalu dohromady, ale vlasy už nezachráním. Dorostou časem,“ svěřila se v září loňského roku Konvičková, které byl po celou dobu oporou právě její přítel René.

Ačkoliv zpěvačka dlouho neměla pro své fanoušky dobré zprávy a převážně informovala o svém trápení, nyní je to jinak. V sobotu se po šestiletém vztahu zasnoubila.

„Řekla jsem ano! Důležité je, jaké máš životní priority a jak silné pilíře stavíš. My je společně budujeme s Rendou už šestým rokem a strašně se těším, že budu moci strávit zbytek života po tvém boku,“ vyznala se Konvičková, která se pochlubila zásnubním prstýnkem.

Fotogalerie

Komentáře