Záhadná nemoc! Hlasatelku Marii Tomsovou sužují zdravotní komplikace

Marie Tomsová musela kvůli nemoci odejít i z divadla. | foto: Tilen Vajt

Legendární hlasatelka Marie Tomsová (62) snad ani nestárne. Jenže sice vypadá pořád výborně, ale ani ona tím neošálí postupující věk. S vyšším věkem přibývají nemoci a různé komplikace. A teď přišla na řadu i sympatická televizní hvězda. Kvůli špatnému zdraví musela utéct i z divadla!

Usměvavá hlasatelka Marie Tomsová byla pozvána na premiéru hry Dva nahatý chlapi v Divadle Palace. Na hru se velmi těšila, byla zvědavá, jak si Martin Zounar a Martin Kraus se svými „nahými rolemi“ poradí. Ale pak to přišlo.

Najednou hlasatelka úplně zbledla, bylo na ní vidět, že jí není dobře, začala se potit. Po první půli, i když by ráda za jiných okolností zůstala, utíkala domů, pryč od lidí. Chtěla být jen ve své posteli a mít klid.

„Ráda bych se podívala i na druhou polovinu, protože nazí muži jsou lákaví, ale bohužel mi není vůbec dobře. Asi jsem dostala horečku a cítím se malátná. Nevím, co to je, ale doufám, že jen viróza. Musím domů ležet, abych tady třeba neomdlela,“ řekla Expresu smutně legendární hlasatelka.

Byla na ní poznat, že zdravotní komplikace jsou nad její síly a sama neví, co se sebou. V divadle by se jí ještě více přitížilo, proto se nikdo nedivil, že odešla tak brzy domů a ani se s nikým nerozloučila.

Snad to nebude opravdu nic vážného. Vždycky se Marii nemoci vyhýbaly, snad se to s postupujícím věkem nezlomí. Byla by škoda, kdyby po pracovních peripetiích, kdy moc nabídek není, ještě musela řešit zdraví. Přitom vždycky byla tak vitální.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 20. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  11
 • Trapas
  9
 • Cože
  7
 • Super
  6
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
Komentáře