Útok na Růžičkovy: Někdo roznáší drby o rozchodu! Jsme spolu, říká Marie

1. dubna 2019
Marie Růžičková (30), manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky (55), zažívá krušné období. I tak se ale najdou tací, kteří ji chtějí ještě více ranit. Tito lidé roznášejí po Chomutově fámy o tom, že manželé spolu už nejsou. Podle Marie je ale opak pravdou!

Marie Růžičková teď prožívá dny plné smutku, před pár dny zemřel její otec. „Tati, miluji tě a vždycky budu. Tohle se nemělo stát. Jednou se zase potkáme,“ napsala manželka legendárního hokejového trenéra na svůj Facebook a přidala se svým tátou několik fotek, například pár dojemných snímků ze svatby.

Namísto truchlení ale řeší pomluvy po Chomutově, kde Růžičková se svým Vladimírem žije. Roznášejí se tam zprávy, že manželé už údajně nejsou spolu.

„Marii opět došla trpělivost. Vladimír pořád pracuje a na obě nemá tolik času. To se Marii nelíbí. Jestli to je definitivní, to těžko v tuto chvíli říct,“ řekl serveru eXtra.cz údajně dobře informovaný zdroj, který promluvil jen pod zárukou anonymity.

Redakci Expres.cz ale Marie Růžičková jasně řekla, že výše uvedené spekulace jsou nepravdivé a naznačila tak, že se nejspíše jedná o útok na jinak šťastný manželský pár. „Nerozešli jsme se, bydlíme spolu, jsme stále spolu,“ řekla nám Růžičková.

„Lidé jsou zlí a co si kdo domýšlí, je už jejich věc. Já mám teď ale jiné starosti,“ dodala žena, která se v minulosti živila jako striptérka, ale životní štěstí, zdá se, nalezla až s hokejovou legendou Vladimírem Růžičkou, s nímž má dceru Lejlu.

Manželé Růžičkovi měli už jednu údajně velkou krizi překonat loni, kdy to zašlo tak daleko, že se Marie měla odstěhovat pryč z rodinného domu a chvíli žila sama v podnájmu. 

Brzy ale byli zase spolu a na sociální síti Facebook oba demonstrovali svou lásku. Vypadá to, že ty dva od sebe jen tak něco nedostane!

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:11 úterý 30. července 2019. Anketa je uzavřena.

  • 25
  • 19
  • 18
  • 14
  • 11
  • 9
Komentáře