jít naiDNES.cz

Jak dnes vypadá první manželka Boučka? Podepsal se na ní stres z životních nezdarů

Marianně se po rozchodu s Liborem příliš nedaří. | foto: Profimedia.cz

V Česku se Marianna Ďurianová (39) stala známou především díky vztahu a nejkratšímu manželství s moderátorem Liborem Boučkem (36). Na Slovensku je momentálně nejpropíranější kvůli otci svého dítěte Romanu Doležajovi. Ten totiž sedí ve vězení! Starosti se na pověstné krásce dost podepisují.

Ještě před devíti lety plnila slovenská moderátorka všechny české bulvární plátky. Středem jejího zájmu se totiž stal známý moderátor Libor Bouček, se kterým prožívala pořádně vášnivý vztah, který po půl roce vyvrcholil svatbou. Po pouhých pěti měsících ale jejich manželství skončilo.

Důvodem měla být nevěra Marianny, kterou nemohl Libor jen tak přejít. „Marianna je živočich, manželství není nic pro ni,“ ozývalo se tenkrát ze všech stran. A tak se dva moderátoři rozhodli jít každý svou cestou.

Dodnes si píší a jsou v kontaktu, osobně se ale velmi dlouho neviděli.

A troufáme si říct, že by se možná ani nepoznali! Slovenská kráska totiž za ta léta prošla několika plastikami, neuvěřitelně zhubla a podepsaly se na ní starosti s aktuálním přítelem a otcem jejího syna Romanem Doležajem.

Ten si totiž před rokem vyslechl nepříjemný verdikt u soudu, byl obviněn z vydírání a krádeže. Nyní sedí ve vězení.

Roman Doležaj byl obviněn z krádeže a vydírání.

Roman Doležaj byl obviněn z krádeže a vydírání.

Ďurianová se na celou věc snaží nahlížet optimisticky, samozřejmě to ale není vůbec snadné. Na své dítě totiž zůstala sama a dokonce i bez práce.

V roce 2014 se totiž rozhodla po třinácti letech opustit televizi Markíza a nastoupit na konkurenční Joj. Přestup se ale moc nezdařil, protože ředitel, který jí místo slíbil, byl zrovna na odchodu. A tak Marianna zůstala bez práce.

Na křtu CD zpěváka Roba Opatovského se ale snažila působit v pořádku. V doprovodu sestry Dariny házela do objektivů jeden úsměv za druhým, a to i přes to, že jí do smíchu momentálně vůbec není.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:54 6. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  36
 • Haha
  23
 • Super
  20
 • Cože
  18
 • Sladký
  17
 • Tvl
  16
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat