Tohle Leoš nezastaví! Kazmovi fanoušci trollí Mareše už i v SuperStar

21. května 2018
Nedá mu pokoj, dokud nedostane jeho ferrari. Kamil Kazma Bartošek se rozhodl moderátora Leoše Mareše vydeptat, až ho bude prosit, aby si vzal od jeho luxusního vozu vzal sám. Pronásleduje dokonce i během živého vysílání SuperStar.

Když se Leoš Mareš na konci března letošního roku vsadil s Patrikem Hezuckým, že bude do jednoho ze svých prvních a posledních koncertů v životě jezdit obyčejným trabantem, netušil, že ho bude tato sázka pronásledovat i o několik měsíců později. Jeho prostořekosti se totiž chytil internetový bavič Kamil Kazma Bartošek, který obyčejnou lstí donutil Mareše usednout za volant vozu jiné tovární značky, než je trabant, a vyhrál sázku o Marešovo ferrari za osm milionů korun.

Ačkoliv Mareš zprvu uznal, že sázku prohrál, následně si vše rozmyslel a Kazmovi vzkázal, že mu nic nedá. A jak jsme již informovali, Kazma se rozhodl, že Marešovi nedá pokoj.

Hvězdný moderátor se musí mít opravdu na pozoru. V bezpečí totiž není ani mezi „svými“. Zřejmé je to i z instagramového účtu porotce letošní řady SuperStar Matěje Rupperta. Zatímco zpěvák Monkey Business si pořizoval selfíčko s diváky, jeden z nich vytáhl nenápadný transparent, po jehož zhlédnutí musel Mareš lehce znervóznět.

Na transparentu byla totiž číselná kombinace 1/10, což je znak kampaně, kterou propaguje právě Kazma.

Ta má značit, že jenom jeden z deseti řidičů zastaví u dopravní nehody.

Nutno říct, že transparent znervózněl i štáb SuperStar. Podle informací Expresu produkce přijala přísnější bezpečnostní opatření, aby kazmovci natáčení nenarušili.

Vyjádření Leoše Mareše k celé záležitosti se nám získat nepodařilo. Nejspíš tiše doufá, že se na sázku brzy zapomene a on si bude moct své ferrari nechat. Tak uvidíme, jak tohle dopadne. Jak ale známe Kazmu, ten jen tak nepoleví.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:12 úterý 18. září 2018. Anketa je uzavřena.

  • 50
  • 13
  • 12
  • 11
  • 10
  • 10
Komentáře