Marek Ztracený o nevěrách: Ve vztahu jsem byl bouřlivější, ale teď už jsem hodný

11. března
Zpěvák Marek Ztracený (33) oslavil Kristova léta ve velkém stylu, přesně tak, jak celý život žije. Má rád extrémy a umí se bavit až do posledních sil, stejně jako umí být partnerem a tatínkem na plný úvazek. Sám ale přiznává, že to s ním jeho partnerka Marcela nemá zrovna jednoduché. Co všechno na sebe práskl?

Sympatický zpěvák Marek Ztracený dorazil do redakce Expresu v dobré náladě. Bylo na něm poznat, že už dospěl, na všechno má svůj názor a nadhled mu nechybí.

Před naší kamerou se nebál odpovědět na žádnou otázku, i co se milostného života týká. O jeho koníčku v ženách kolují doslova legendy, sám se tomu už musí smát.

„Přiznávám, že jsem v minulosti měl hodně divoké období, dost bouřlivé. Nemá cenu to zapírat. I má přítelkyně si se mnou hodně užila, ale myslím si, že už jsem někde jinde,“ rozpovídal se Marek.

Ten žije s bývalou moderátorkou televize Óčko Marcelou Skřivánkovou, která prý musela překousnout pár milostných vzplanutí svého milého.

„Přiznávám, že to bylo opravdu hodně bouřlivé. Ale který vztah neřeší nějaké problémy? Nikde není všechno ideální. Důležité je to, že jsme to ustáli a jsme stále spolu,“ přiznal se zpěvák k tomu, že si rád užíval.

Ty nejhorší chvíle překonali na hotelovém pokoji.

Ty nejhorší chvíle překonali na hotelovém pokoji.

„Naštěstí jsme všechno spolu přetrpěli, máme krásného syna, Marcela mi zajišťuje opravdu skvělé zázemí. Jen ji asi trochu štvu, že vlastně žiju dva životy,“ povídal dál Marek.

Myslel tím, že neustále pendluje mezi Šumavou, kde bydlí, a Prahou, kde vystupuje a vydělává peníze. 

„Občas se někde zapomenu, čímž Marcelu asi hodně štvu, ale vždycky to přejde. Už mě zná a ví, že mě pak vždycky po návratu dostane zpět do reality, třeba že mě vyžene s košem ven,“ smál se.

Je poznat, že má zpěvák opravdu tolerantní partnerku, se kterou se dříve rozcházel a scházel, až se rozhodli žít poklidný rodinný život. I když o svatbě nemůže být ani řeč.

Marek Ztracený se svou partnerkou.

Marek Ztracený se svou partnerkou

„Ani jeden to nepotřebujeme. Máme spolu syna a to je víc než nějaký papír. Ale každý se nás na to ptá,“ utnul otázku ohledně manželství.

Marek se teď chce hlavně věnovat přípravě na jeho velký koncert v O2 aréně, který se bude konat příští rok, což je sen snad každého zpěváka.

A takový obrovský závazek potřebuje pořádnou přípravu a soustředění. Třeba ho přejdou myšlenky i na mejdany a ostatní děvčata.

Fotogalerie

Anketa

Marek Ztracený o nevěrách: Ve vztahu jsem byl bouřlivější, ale teď už jsem hodný

Super 11
Haha 12
Tvl 13
Komentáře