Bývalá přítelkyně Marka Valáška vtrhla do vily Like House. Podraz, zuří Datel

26. května 2021
Ve vile Like House se zjevila expartnerka Marka Valáška Nikol Martínková, kterou měl po několika dnech účasti v reality show vyměnit za Barboru Stříteskou. „Jdu sem říct pravdu,“ šokovala svého bývalého přítele, v němž by se krve nedořezal.

Marek Valášek alias Datel se ve vile reality show Like House dal dohromady se spolusoutěžící Barborou Stříteskou, a to v době, kdy „venku“ chodil se svou přítelkyní Nikol. Produkce show si proto nenechala ujít příležitost pozvat do vily právě Nikol Martinkovou, protože Valášek celou dobu tvrdil, že Nikol se Stříteskou ve vile nepodvedl.

„Nedalo mi to, tak jsem tady. Jdu říct pravdu,“ říká Nikol a je zřejmé, že v šoku je hlavně Datel, který doufal, že už se v tomto trojúhelníku nikdo nebude rýpat.

„Jsem pyšná na to, že když se něco stalo, vždy jsem to přiznala. O to víc mě zarážejí lidé, co lžou druhým, pak ukazují nějaké různé věci, že to není pravda, a pak z ostatních dělají ty špatné,“ popisuje Nikol, která tak nenásilně sdělila, že jí její přítel lhal.

„Takové malé ponaučení, já jsem vždy byla taková a už jiná nebudu. Nenechte si srát na hlavu,“ vzkázala všem Nikol.

A co na to Datel? Ten se opět cítí ukřivděný a paradoxně zase útočí na štáb Like Housu.

„Asi většina z vás viděla v ukázkách na Like House, co se bude dít. V každém případě to beru jako podraz z více stran, protože já o tom na rozdíl od druhé strany nevěděl. Netuším, jak zítřejší hodinová debata bude sestříhaná, proto se radši vyjádřím zde. Bývalé přítelkyni jsem se tam několikrát omluvil a uznal svou chybu. Což jsem udělal už před její návštěvou. Byl jsem pouze hodně zaskočen, protože jsem nečekal, že když všichni tušili, věděli, jak jsem se poslední měsíc psychicky cítil, že na mě ušijí tohle,“ říká Datel, který původně prosil o shovívavost kvůli psychickému stavu právě Nikol. Nyní je zase před zhroucením on.

„Jak jsem tam už řekl, mrzí mě to a myslím, že to bylo zbytečné, ale pokud mé bývalé pomohlo takto se vyjádřit a uleví se jí, chápu to a respektuji to a jsem rád. Budu ale teď také rád, když budou všichni respektovat mé rozhodnutí a můj nový vztah a tímto se to uzavře,“ dodal Marek Valášek alias Datel.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:19 čtvrtek 23. září 2021. Anketa je uzavřena.

  • 18
  • 12
  • 6
  • 4
  • 3
  • 3
Komentáře