Kozel zahradníkem. Zadlužený Taclík propaguje banku!

Marek Taclík zase radí s výběrem banky. | foto: Profimedia.cz

Kozel zahradníkem. I tak se dá okomentovat životní kotrmelec herce Marka Taclíka. Přestože již roky prostřednictvím reklam radí, jak nakládat se svými financemi a nedostat se do dluhové pasti, sám musel před časem požádat o osobní bankrot!

Marek Taclík je sice hvězdou reklam na zaručeně ty nejlepší půjčky či banky, sám si ale své rady k srdci nevzal. Dostal se totiž do dluhové pasti, ze které nebylo cesty ven. Z Centrální evidence exekucí vyznívá, že už v listopadu 2004 podepsal věřiteli notářský výpis, kterým se zavázal splácet své dluhy vzniklé nesplacením úvěru v bance. Když pak byla jeho pohledávka prodaná firmě obchodující s dluhy, možná si myslel, že již nic splácet nemusí. Pekelně se ale mýlil.

A tak dlouho se Marek Taclík vyhýbal svým povinnostem, že si na něj v polovině loňského roku došlápli exekutoři. Ti dokonce kvůli dluhu dva miliony korun podali návrh na exekuční dražbu jeho pražského bytu. Právě tomu herec zabránil osobním bankrotem.

Nutno ale říct, že jeho velmi tíživá životní situace nevadí tvůrcům a hlavně zadavatelům reklam. Ačkoliv by Taclíkovi momentálně nejspíš nepůjčil ani jeden z jeho nejlepších kamarádů David Ondříček, který mu již v minulosti vytrhl několikrát trn z paty, podle nich je právě hvězda Kriminálky Anděl tou nejvhodnější osobou do reklamy na banku.

Nutno ale říct, že s největší pravděpodobností půjde o laso od blízkého přítele, kterému není Taclíkův finanční stav lhostejný. Zvláště když mu na konci loňského roku partnerka Pavla porodila dceru Matildu.

Zajímavé je, že by to nebylo poprvé, co by herec své nasekané dluhy splatil díky reklamě. Již dříve se totiž přiznal, že například právě Davidu Ondříčkovi splácel dluhy díky reklamám, které mu navíc slavný režisér dohazoval. Zatímco ale tehdy byl začínajícím hercem a nemohl si, co se honoráře týče, diktovat, dneska má jeho jméno věhlas. A s ohledem na to, že „neumětel“ Láďa Hruška si za reklamu pro jistou nebankovní půjčku poručil tři miliony korun, dá se předpokládat, že Marek neměl horší podmínky. A pokud i k němu byli zadavatelé reklam tak velkorysí, všechny své dluhy by splatil jedním kšeftem a ještě by mu zbylo na luxusní dovolenou pro rodinu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 26. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  10
 • Super
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  6
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Komentáře