Marek Dědík vyvedl svou krásnou manželku, ta už shodila poporodní kila

Marek Dědík a jeho krásná žena poprvé od porodu na veřejnosti bez syna Bertrama | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Necelý rok po porodu si troufne předvést odhalené bříško! Manželka tanečníka Marka Dědíka Tereza je po porodu syna Bertrama zpátky na své váze, bez cvičení zhubla téměř dvacet kilo.

Profesionální tanečník je sice on, přitom postavu jako tanečnice má ona. Půvabná žena Marka Dědíka Tereza pohybu ale moc nedá. „Je to jenom kojením. Během těhotenství jsem nabrala sedmnáct kilo a vše mám již dole. Možná i víc. Přesně to nevím, protože na váhu nestoupám,“ přiznala se nám šťastná novomanželka, která se počátkem září provdala za otce svého syna Bertrama.

„Svatba byla úžasná. Moc jsme si to užili. Miminko celou dobu neplakalo, takže jsme si to užili i s dítětem,“ svěřila se nám Tereza. A zatímco ona se ztrácí před očima, Marek Dědík jemně řečeno lehce zmužněl.

„Přibíral jsem během těhotenství, ale nic s tím dělat nebudu. Aspoň mám sílu na to, abych různými způsoby vymetal parket,“ smála se Dědík, který vyvedl svou ženu do společnosti bez dítěte poprvé od porodu. „Miminko má své první hlídání, tak uvidíme, jestli nebudeme muset za půl hodiny nebo patnáct minut běžet domů,“ svěřil se.

Zatímco on se snažil působit jako hrdina, jeho žena přiznala, že se se synem ani nerozloučila.

„Já jsem se radši neloučila. Jsem s ním každý den, dvacet čtyři hodin. I když ho hlídá moje nejlepší kamarádka, je to strašný pocit,“ prozradila s tím, že na tatínka ve StarDance se budou už dívat spolu z tepla domova.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:56 11. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Cože
  9
 • Haha
  8
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Trapas
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat