Tanečník Marek Dědík bude ve StarDance tančit už popáté. Jeho dřívějšími partnerkami v soutěži byly třeba herečka Jitka Schneiderová či Pavla Tomicová. Teď ho čeká také docela těžký úkol, protože bude muset naučit tančit farářku Církve československé husitské Martinu Viktorii Kopeckou (34).
Ale než budou přípravy v plném proudu, snaží se to co nejvíce vynahradit partnerce a dvěma dětem. Proto je vzal i na otevření nového interaktivního baru ve Světě medúz, aby si syny Doriana a Bertrama užil.
Bylo vidět, že mu nedělá problém starost o děti, pořád si s nimi hrál, vysvětloval jim mořský svět, pomáhal jim skákat na trampolíně či malovat obrázky, zkrátka jako milující táta. A Marek to tak opravdu má, protože by pro děti i dýchal. Sice mu synové zatím moc podobní nejsou, vypadají více jako jeho krásná partnerka, ale z toho si tanečník nic nedělá.
Bylo krásné vidět, že i tatínci se dokážou zabavit s tak malými dětmi, Marek se toho opravdu nebál. Jen teď bude mít na ně málo času kvůli StarDance.
Fotogalerie |