jít naiDNES.cz

Dědíka dále straší zapálené BMW: Pořád to není za námi, auto mi půjčil táta

Marku Dědíkovi stále nebyla vyplacena pojistka a musí jezdit otcovým autem. | foto: koláž Expresu

Koncem listopadu se musel tanečník populární soutěže StarDance Marek Dědík vyrovnávat s otřesnou událostí. Neznámý útočník zapálil luxusní BMW, které si krátce předtím pořídili s manželkou proto, aby měli více prostoru pro kočárek ročního syna. Jak je na tom Dědík nyní, téměř čtvrt roku od zmíněné události? Stále je bez auta a musí jezdit půjčeným vozem od táty!

Když se redaktor Expresu vydal koncem listopadu na místo, kde někdo podpálil auto tanečníka tehdy probíhajícího devátého ročníku StarDance Marka Dědíka, nebyl to hezký pohled.

Luxusní bavorák měl vymlácená okna a z vnitřku byla ještě cítit spálená hmota. Obzvláště nehezký pohled byl na ohořelé hračky Dědíkova ročního syna Bertrama Josefa, kvůli němuž dokonce prostornější auto s manželkou pořizovali.

Od události uplynuly více než dva měsíce, sympatického tanečníka, který tvořil pár s herečkou Pavlou Tomicovou, ale hrozivý zážitek pronásleduje i nadále. Nové auto stále nemá a pomoc musel vyhledat u tatínka.

Zvlášť otřesný pohled byl na ohořelé hračky syna.

Zvlášť otřesný pohled byl na ohořelé hračky Markova syna.

„Musím čekat na vyplacení pojistky. Do té doby budu jezdit půjčeným autem od tatínka. Už bych si moc přál, aby to bylo za námi,“ řekl Dědík Ahaonline.cz na Českém plese.

BMW Marka Dědíka někdo zapálil.

BMW Marka Dědíka někdo zapálil.

Navíc jak bylo zmíněno, tanečníkovo auto někdo zapálil, technickou závadu policie už dříve vyloučila. Pravděpodobně se tak Dědíkovi někdo chtěl pomstít, nejsou ovšem informace o tom, že by byl pachatel dopaden.

„Netuším, kdo to byl. Rád bych to sám věděl, ale nevím, proč se to stalo,“ řekl nám Marek již krátce poté, co k celé události došlo. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:38 8. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  13
 • Super
  8
 • Tvl
  8
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Haha
  6
Komentáře