jít naiDNES.cz

Policie potvrdila úmysl. Za podpálené BMW Marka Dědíka hrozí tři roky!

Za zapálené BMW Marka Dědíka hrozí žhářům až tři roky vězení. | foto: koláž Expresu

Jak došlo ke vznícení luxusního BMW tanečníka Marka Dědíka? Šlo o technickou závadu, nebo o útok dosud neznámého žháře? Policie České republiky vydala prohlášení a její slova Dědíkově rodině na klidném spaní nepřidají. Potvrdil se totiž úmyslný čin!

Jak jsme vás jako první informovali, vůz Marka Dědíka stál ještě včera odpoledne v dezolátním stavu, kdy byl ještě cítit ohněm, v pražském Braníku. Pokud si někdo ještě mohl myslet, že k ohni mohlo dojít zkratem elektroniky ve voze, po vyjádření vyšetřovatelů je jisté, že tomu tak nebylo.

„Událost se odehrála už 27. listopadu ve 22.00 hodin. Zapálen byl v tu dobu vůz BMW X5 i kontejner o ulici výše. Předběžně byla vyloučena technická závada, jedná se pravděpodobně o úmysl,“ řekl Blesku policista Jan Daněk. Pachateli hrozí až tři roky za mřížemi.

Otázkou nyní zůstává, zda šlo o přímý útok na Marka Dědíka a jeho rodinu, nebo jenom svůj vůz zaparkoval ve špatnou chvíli na špatném místě. S ohledem na to, že o ulici výš někdo ve stejnou dobu podpálil i kontejner, to vypadá na náhodu.

To ale na situaci nic nemění, a jak jsme vás již informovali, Dědík i jeho manželka, se kterou má ročního syna, jsou k smrti vyděšení.

Bude zajímavé Marka sledovat, jak tento incident zamával s jeho psychikou a zda se projeví na jeho zítřejším vystoupení ve StarDance, kde s Pavlou Tomicovou bojuje o postup do finálových kol. Jisté je, že určitě nebude v nejlepší psychické pohodě.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:42 30. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  15
 • Cože
  13
 • Super
  10
 • Sladký
  10
 • Trapas
  9
 • Haha
  8
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře