jít naiDNES.cz

Norská dvojčata Marcus & Martinus míří do Brna. Můžete je potkat osobně, víme, jak na to!

Marcus & Martinus | foto: YoutubeOcko.tv

Potkejte své idoly osobně! Norská dvojčata Marcus & Martinus, která pobláznila srdce mladých fanynek po celém světě, přijedou 13. července do Slavkova u Brna! Vynahradí tak českým fanouškům podzimní koncert, který musel být kvůli technickým problémům zrušen. Lístky koupíte na Ticketportalu a ti nejrychlejší se díky iDNES.cz budou moct se sourozenci setkat osobně!

Popové duo Marcus & Martinus vystoupí 13. července v zámecké zahradě ve Slavkově u Brna.

Blonďáci, kteří pobláznili generaci fanoušků v celé Evropě, svým českým fanouškům vynahradí zrušený podzimní koncert Jasona Derula, jemuž měli dělat předskokana.

Lístky jsou k dispozici na Ticketportal.cz a stojí 990 korun. Kromě Marcuse s Martinusem uvidíte také populární skupinu Slza a finalistu českého kola Eurovize Tomáše Bočka.

Osobní setkání

Chtěli byste s kluky z norského dua mluvit osobně? Díky iDNES.cz na tomto odkazu můžete!

Sedmdesát nejrychlejších čtenářů si ke vstupence může zakoupit i speciální VIP balíček Marcus & Martinus Meet & Greet Upgrade. Vyjde vás na 3690 korun a obsahuje dárek i osobní setkání s dvojčaty ve speciálním stanu, kde klukům můžete položit otázku a vyfotit se s nimi.

Sedmnáctiletá dvojčata Marcus a Martinus Gunnarsenovi zpívají od svých pěti let, kariéru ale bratři pořádně nastartovali až v roce 2012.

Dnes patří k nejúspěšnějším evropským umělcům své generace a jejich koncerty bývají beznadějně vyprodané.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat