Středa 4. srpna 2021, svátek má Dominik
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Komentář: Jak jsem dělala rozhovor s Marcelou Holanovou a neměla z toho dobrý pocit

  Na soustředění mužské soutěže krásy Muž roku jsem jela nejen okouknout sličné chlapce v trenýrkách, pro něž pak budu v srpnu hlasovat na finále v porotě. Jela jsem tam hlavně kvůli tomu, abych udělala rozhovor s legendou mezi zpěvačkami Marcelou Holanovou (70). Dlouho se nikde neukázala, všechny zajímalo, jak se má, jak se cítí po takové dlouhé pauze bez pódia, když Česko zasáhla pandemie koronaviru. Bohužel jindy energická žena s ryšavou hřívou asi neměla svůj den. Nikdo bývalou manželku Karla Šípa (76) pořádně nepoznával.

  Když se řekne Marcela Holanová, hned se mi vybaví duet s Karlem Gottem „Čau, lásko“, který hrají dodnes v rádiích a po pár sklenicích vína se tak krásně zpívá. Také mě u jejího jména napadne rudá hříva vlasů, oranžová pusa a neskutečně moc energie. Zkrátka to všechno, co dělá femme fatale tím, čím je.

  I přes svá životní trápení kvůli rozvodu s Karlem Šípem, dlouholetou rekonstrukci domu či zdravotní komplikace byla vždy usměvavou, velice sympatickou ženou, která je stále šik.

  Sice je šik stále, protože kdo by nechtěl vypadat takto v sedmdesáti letech, jež nedávno oslavila. I když mi sama přiznala, že dost přibrala po operaci kyčle, že si na sebe nemohla obléknout nic hezčího, protože jí nic není. To by jí člověk ale přece odpustil. Je pochopitelné, že po závažných zdravotních komplikacích může jít váha nahoru.

  Ovšem i tak přijela nalíčená s upravenými nehty a v bílém triku jí to velmi slušelo. Nad tím, jestli někdo v sedmdesáti přibere, bych vůbec nepolemizovala, to je skoro až odsouzeníhodné.

  Jen jako by se z ní vytratila pověstná jiskra, drajv, který vždycky dokázal všechny kolem dobře naladit a rozhicovat. V Chateau Šanov zazpívala obstojně tři písničky a roztančila finalisty Muže roku, něco u ní ale chybělo. Jako by jí to nedělalo radost.

  Marcela zazpívala tři ze svých slavných hitů.

  Sama přiznala, že ji teď bolí celé tělo a chtěla by být zdravá. Možná i na soustředění dorazila jen kvůli tomu, aby dodržela slib řediteli soutěže Davidu Novotnému, což je od ní samozřejmě šlechetné. Bohužel spousta lidí si začala hned šeptat, co se to s Marcelou Holanovou stalo?

  Opravdu jsem se těšila na rozhovor s touto legendou, před pár lety jsem s ní natáčela a pamatovala si, že to byla opravdu sympatická a fajn žena, která se nebála žádné otázky. Bohužel na ní teď bylo poznat, že je unavená, ale nikoliv jen kvůli zdraví, ale spíše životem.

  Několikrát jsem se proto zpěvačky ptala, jestli se cítí na to natáčet rozhovor. Vždy mě ujistila, že ano. 

  Zpěvačka Marcela Holanová si postěžovala, že ji zlobí zdraví.

  Zpěvačka Marcela Holanová si postěžovala, že ji zlobí zdraví.

  Čert vem, že prakticky odpovídala jednoslovně, to se někdy při interview stává, že se novinář pořádně zapotí. Měla jsem ale pocit, jako by jí všechno bylo jedno. Jako by ztratila smysl života, něco, co by ji hnalo dál.

  Je pochopitelné, že když vás dlouhodobě bolí noha a jste upoutáni na lůžko, zrovna nepřekypujete štěstím, to se dá všechno pochopit. „Stará Marcela“ ale byla pryč. 

  Zpěvačka za svou účast dostala obrovskou kytici.

  Přede mnou seděla unavená žena, tak nějak smířená s životem osamělé a nemocné dámy. Vnoučat se pořád také nedočkala, možná kdyby její jediný syn měl děti, vzpružilo by ji to a měla by pocit, že tu pro někoho je.

  Byl to smutný pohled a i z povídání jsem neměla dvakrát dobrý pocit. Chvíli jsem si říkala, jestli nevypnout kameru? Zda to nestopnout? I po vysílání jsem se radši zpěvačky ptala, jestli to bylo v pohodě. Byla jsem ujištěna, že to můžeme „pustit ven“. 

  Marcela Holanová přijela zazpívat na soustředění soutěže krásy Muž roku do...

  Přijela nalíčená, ale přesto bohužel působila zuboženým dojmem.

  Doufám jen, že jen neměla svůj den a příště, až ji na finále Muže roku 27. srpna uvidím v Náchodě, bude to zase ona dračice, která „skočí“ na pódium a všem vyrazí dech.

  Moc bych si to přála. 

  Fotogalerie


  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Mnoho Rusů v sobě skrývá ukřivděného a žlučovitého Rusáka, říká cestovatel

  Premium Na východě leží obrovská země, kterou jsme ještě před 30 lety museli povinně milovat. Fero Richard Hrabal-Kronďák ji...

  Správnou technikou dýchání můžeme předejít i bolesti zad, radí fyzioterapeut

  Premium Dýchání je provázané s tím, jak se člověk cítí. „Propojení dechu a emocí je neuvěřitelné,“ říká uznávaný fyzioterapeut...

  Zmrzlinová mapa Česka. Přinášíme čtyřicet tipů, kde si dát blaho v kornoutu

  Premium Zmrzliny jsou sladké, pikantní, plné ovoce nebo čabajkové, ze smetany či veganské, ale vždy řemeslně připravené a...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 4. srpna 2021, svátek má Dominik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz