Marcela Holanová (67): Jsem moc sexy na to, abych hlídala vnoučata

9. října 2018
Marcela Holanová (67) je známá zpěvačka, jejíž jméno média dlouho skloňovala v souvislosti s rozvodem s Karlem Šípem. To už je naštěstí věc minulosti. Nedávno poskytla rozhovor pro magazín Rodina DNES, kde promluvila o tom, jak to má s vnoučaty a co její nový přítel.

Hity, které nazpívala v 80. letech, zná několik generací, stejně jako všichni vědí, že bývala manželkou Karla Šípa. Když si známý moderátor, textař a hudebník našel jinou ženu a s Marcelou Holanovou se v roce 2003 rozvedl, vystačilo to bulváru na několik let.

Dnes se zpěvačka znovu postavila na nohy a užívá si života.Nejlepší je období, kdy se člověk cítí šťastný a spokojený, což podle mě nesouvisí s věkem. A každý to má nejspíš jinak,“ řekla v rozhovoru pro magazín Rodina DNES Holanová.

Ačkoliv byl pro Marcelu Holanovou odchod Karla Šípa bolestivý, vztahu nelituje. Žena málokdy lituje vztahu, ze kterého vzešlo dítě nebo děti, i když to nakonec s manželstvím dopadne všelijak,“ uvedla populární zrzavá zpěvačka. 

Zpěvačka má s moderátorem Všechnopárty syna Karla (36), který kariéru ani jednoho z rodičů nenásleduje, namísto toho si šel po vlastní ose a živí se jako finanční poradce.

„Syna netlačím do ničeho a už vůbec ne do dětí. Navíc si myslím, že jsem příliš sexy na to, abych hlídala vnoučata. Máme oba ještě čas,“ svěřila se Holanová v rozhovoru.

Zpěvačka se cítí mladě, čemuž nasvědčuje i fakt, že má mladšího partnera, trenéra tenisu. Musí se jí nechat, že na svá léta vypadá opravdu skvěle.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:34 středa 6. února 2019. Anketa je uzavřena.

  • 76
  • 65
  • 16
  • 14
  • 10
  • 8
Komentáře