jít naiDNES.cz

Monika Štiková si rýpla do manžela: „Tak jak se má ta tvoje cikánka?“

Velmi svérázná televizní star Monika Štiková (45) se zase předvedla! Hned jak na ulici zmerčila manžela Michala, po velmi strohém pozdravu se do něj pustila. Trnem v oku jí byla jeho údajná přítelkyně. Štika se ale nenechal vyvést z míry a k hokynářským způsobům své ženy se nesnížil.

„No, ahoj,“ utrousila Monika Štiková poté, co se před klubem na pražských Vinohradech potkala se svým stále ještě právoplatným chotěm. A otočila se k němu demonstrativně zády. Jenže hosté, kteří si do podniku přišli poslechnout duet Sámera Issy a Charlotty Štikové, si ho dovolili pochválit. A to se nemělo stát!

„Vypadáte dobře. Jste změnil šatník? Pěkný!“ nešetřili přítomní superlativy a bylo vidět, že se pan Michal dme pýchou. „Tak co, jak se má ta tvoje cikánka?“ zkratovala všechny pozitivní vibrace Monika. Bohorovně klidný Štika jí věnoval pohled, který neměl ambice zabíjet, spíš byl ódou na lhostejnost a přehlížení.

Předání špinavého prádla?

Štiková správně odtušila, že tady jí pšenka nepokvete, přestala dorážet a šla se raději bavit s jinými hosty. S manželem už ten večer nepromluvila. Až na moment, kdy z klubu odjížděla a choti potřebovala něco předat. „Pojď se mnou, mám proto tebe ty věci,“ řekla lakonicky, předala mu balíček a pod rouškou noci odjela ve svém nablýskaném SUV. Dost možná za svým kolouškem, který jí měl spravit chuť po setkání se starým Štikou.

No, jestli nás čeká další řada reality show Štiky, máme se na co těšit. Dno televizní zábavy se posune zase o patro níž... Na druhou stranu přetahování a slovní souboj týmů „stará Štiková + kolouch“ versus „starý Štika + prý Romka“, to slibuje vskutku nevídanou podívanou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:33 15. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  62
 • Haha
  25
 • Tvl
  19
 • Super
  13
 • Sladký
  11
 • Cože
  6
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat