Mahulena Bočanová zanevřela na muže: Vytáčí mě dnes a denně!

28. února 2016
Mahulena Bočanová (48) a muži. To je kapitola sama o sobě. Nikdo by od výrazné herečky neočekával, že se o svých láskách a soukromí rozpovídá, nic jí však nebrání v tom, aby nám vysvětlila, proč si vlastně žádného muže už k tělu nikdy nepustí!

Fotogalerie

Herečka Mahulena Bočanová je všestranná žena. Nejen, že je matkou samoživitelkou, ale také zastává roli otce. Sama několikrát přiznala, že muže jinak než jako milence k životu nepotřebuje.

A nám teď vysvětlila proč.

„Jsem cholerik,“ řekla nám nejdřív stručně a poté celou věc osvětlila.

„Mám hodně rychlé vystříknutí nervů nahoru, ale za dvě minutky se mi ta hlava zase zchladí a jdu dolů. A právě u chlapů mě vytočí cokoli. A hned! A čím jste starší, tím je to horší. Dokážou mě rozčílit dnes a denně,“ přiznala nám okatá brunetka, která se právě kvůli zbytečným hádkám a vlastnímu pohodlí, rozhodla zůstat ve svém domě jen s dcerou Márinkou.

„Domov je moje zázemí, moje útočiště, můj ráj a moje štěstí. Já tam muže velmi ráda přivítám, třeba na víkend, ale v neděli ať si jde dělat radost zase někam jinam,“ smála se Mahulena, která se však nikdy netajila tím, že ač jí muži dokážou rozčílit, odolá jim velmi těžko.

Žije jen s dcerou Márinkou.

Žije jen s dcerou Márinkou.

O tom, jestli je teď momentálně zadaná, se ale bavit nechtěla. „Roky své soukromí tajím a tutlám a budu to dělat i teď,“ vyhnula se odpovědi.

Nám tak nezbývá než jen pouze hádat a domýšlet si, kdo by jejím aktuálním partnerem mohl být. I přes to, že na otázku přímo neodpověděla, vypadala velmi spokojeně a moc jí to slušelo.

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 27. června 2016. Anketa je uzavřena.

  • 21
  • 8
  • 8
  • 7
  • 5
  • 5
Komentáře