Úterý 25. ledna 2022, svátek má Miloš
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Liščí oči a obrácený trojúhelník! Jak může Madonna v 63 letech vypadat takhle?

  Madonna nedávno oslavila 63. narozeniny a okamžitě se vyrojily otázky okolo jejího vzhledu. Jak může někdo v 63 letech vypadat takhle? Jak to proboha dělá? Jaký druh botoxu použila? Pomáhá si filtry z Instagramu? Očividně si nenechala udělat jen pár kosmetických zákroků a aplikovat toxin. Vypadá to, že slavná zpěvačka podstoupila několik velmi složitých plastických operací a vedle toho notně používá filtry. Bohužel si není podobná a kvůli trojúhelníkovému tvaru hlavy připomíná mimozemšťana. Co na to odborníci? A co na to slavná celebrita?

  Když Madonna v roce 1984 nazpívala písničku Like a Virgin (Jako panna), asi netušila, že sama své budoucnosti nastavila zrcadlo. Čas je sice neúprosný, ona se s ním ale stále snaží bojovat. A to všemi prostředky.

  To je zřejmé i z jejích fotografií na sociálních sítích. Ačkoliv 16. srpna oslavila své 63. narozeniny, kdyby na slavnostním dortu bylo o čtyřicet svíček méně, nikdo by se nedivil. Alespoň na fotografii na sociálních sítích. Madonna totiž na snímcích působí jako svá vlastní vnučka. Nutno říct, že se její vzhled mění každou dekádu.

  V posledních měsících je ale její obličej napjatější než zadeček čerstvě narozeného miminka. Madonna buď objevila zázračnou kosmetiku, nebo našla plastického chirurga, kterému se díky liftingu jejího obličeje nitěmi povedl doslova malý zázrak.

  Madonna sází nejen na šikovné ruce svého chirurga, ale i na kouzelné prstíky svého grafika, jenž před zveřejněním ještě dodatečně vyhladí všechny její snímky. To je zřejmé z videí, která musí královna popu čas od času zveřejnit. Ačkoliv se snaží, aby ji kamera natáčela zdálky nebo byl záběr velmi rychlý, ne vždy se to povede.

  A právě tyto záběry dokazují, že i ona stárne, jenom si to nechce připustit a bojuje všemi možnými prostředky. A kvůli tomu je ochotna riskovat i změnu tvaru svého obličeje. Na Instagramu sice může vypadat jako dvacítka, pohled do zrcadla ale nelže.

  Proč vypadá jako mimozemšťan?

  Jak tuhle razantní proměnu, v níž zpěvačka nadále pokračuje, komentují odborníci? Praktický kosmetický lékař Glowday a sloupkař časopisu Closer Amar Suchde se domnívá, že její tvář toho má za sebou hodně.

  „Řekl bych, že jí byla do oblasti tváří vstříknuta výplň, aby získala onu konkávnost a zvětšení, které vidíme. Její obličej získal mladistvější tvar ‚obráceného trojúhelníku‘, který je opakem typického trojúhelníkového tvaru, který obvykle začínáme pozorovat po čtyřicítce. Špičatá brada a vysoké lícní kosti naznačují nějakou výplň v bradě, která by ji zúžila a dodala vzhled vyšších lícních kostí, které se pak zužují do spodní části obličeje. Pravděpodobně má také výplň rtů, aby se vyrovnaly rysy jejího obličeje,“ tvrdí.

  Madonna měla vždycky pěkný tvar očí, ale i u nich vidíme trend „liščích očí“, protože jsou více nadzvednuté. „Vypadá to na botox aplikovaný injekčně, aby se zvedly oční koutky a čelo působilo hladším dojmem,“ dodává Amar.

  Samotná zpěvačka je se svým vzhledem spokojená a svým kritikům poslala jednoznačný vzkaz. „Mám nárok si se svým tělem dělat, co chci, tak jako všichni ostatní,“ reagovala kdysi, když se na sociálních sítích stala terčem kritiky, zda to nepřehnala s plastikou zadku. 

  Madonna má pravděpodobně všechny zákroky v obličeji, jaké si můžeme představit. Žádná „obyčejná“ třiašedesátnice takhle nikdy vypadat nebude a nejsme si jistí, jestli by měla. Ale Madonna je ikona, áčková hvězda, naprostá hvězda. Ať už se vám líbí, co vidíte, nebo si myslíte, že zašla příliš daleko, nezáleží na tom. Sláva je, že si může dělat, co chce. Je to její rozhodnutí, její volba a její právo.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

  Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

  Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

  Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

  Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

  Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 25. ledna 2022, svátek má Miloš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz