jít naiDNES.cz

Macháček jako ukázkový otec. Podívejte se, jak trávil den s dětmi!

Macháček vyrazil s dětmi na nákupy. Obchody s nimi obíhal dokonce i se zraněnou nohou. | foto: Kateřina Pifflová, Expres.cz

Táta k nezaplacení! Tak přesně to nás napadlo, když jsme oblíbeného herce a frontmana kapely MIG 21 Jiřího Macháčka (49), potkali s dětmi v nákupáku. Nejen, že dětem nakoupil, ale také s nimi probíral, co si jim uvaří k večeři.

Většina z nás zná Jiřího především z českých komedií jako nenapravitelného floutka nebo namachrovaného jedince. V reálu tomu tak ale vůbec není. Přesvědčit jsme se o tom mohli na vlastní oči v nákupním centru Anděl, kde trávil čas se svými dětmi, dcerou Bertou a synem Antonínem.

Šťastná rodinka se v parných dnech vydala na nákupy. A jako první vzala útokem prodejnu s videohrami. Tam si na své přišel hlavně malý Tonda. „Tuhle doma ještě nemám,“ vzhlížel k otci se smutným výrazem chlapec. ,,To protože nemáš playstation, ale ixbox, víš,“ odpověděl Macháček, který v ruce držel tři hry. „Už jsem nějaké vzal,“ dodal s úsměvem a zamířil k pokladně.

Fotogalerie

A aby to bylo spravedlivé, hned po nákupu videoher, zašel i do obchodu s oblečením, kam chtěla jeho dcera. Ta narozdíl od bratra ale odešla s prázdnou. Nic se jí totiž nelíbilo.

Macháček s dětmi poté pokračoval do supermarketu, i přes to, že se mu kvůli ovázané noze špatně chodilo. „Ještě si rozmyslete, co si večer uděláme,“ řekl dětem ještě před vchodem do obchodu. Bylo tak zřejmé, že šéfkuchařem bude dnes on.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 11. prosince 2015. Anketa je uzavřena.

 • Super
  0
 • Haha
  0
 • Cože
  0
 • Trapas
  0
 • Sladký
  0
 • Tvl
  0
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře