Macaulay Culkin: Herec ze Sám doma konečně vypadá k světu. Přestal s drogami?

Hvězda filmu Sám doma: Zase vypadá k světu! | foto: Profimedia.cz

Kevin z filmu Sám doma zase vypadá k světu! Macaulay Culkin (38) předával cenu na American Music Awards a tentokrát všem vytřel zrak. Zatímco v minulých letech šokoval nezdravou pohublostí, nyní se hodil do gala a vypadal nejlépe za posledních patnáct let. Tehdy se spekulovalo, že bere drogy. Stojí za jeho vizáží změna životního stylu?

Všichni jistě znají film Sám doma, který se od 90. let promítá rok co rok na Vánoce. Hlavním hrdinou komedie je malý blonďák Kevin, jehož rodiče zapomněli doma. 

Jeho představitel Macaulay Culkin se po delší odmlce mihl ve společnosti a kupodivu nevypadá, jako by se právě vrátil z koncentračního tábora. Naopak.

Jsem tak rád, že jsem zase viděl Macaulaye Culkina, který vypadal zdravě a šťastně! Vypadal vážně skvěle!“ pěli na herce ódy na Twitteru.

A proč se jeho vizáži všichni tak podivovali? Protože v předchozích letech se objevily snímky, na nichž herec vážil čtyřicet kilo i s postelí. Obecně se tehdy spekulovalo, že je na drogách.

Tenkrát to Macaulay Culkin lakonicky komentoval slovy: „Ne, fakt jsem si nedával šest dávek heroinu měsíčně!“ Tolik možná ne, ale pravda je, že pokud za abnormálním úbytkem hmotnosti nestály drogy, pak už to musela být jedině žena!

Culkin byl od roku 2002 s herečkou Milou Kunis, s níž se po osmi letech rozešel. V této době měl být herec závislý na marihuaně a heroinu, ačkoliv to nikdy nepřiznal. Naštěstí se v roce 2017 objevila na scéně jiná žena, herečka Brenda Song, se kterou by měl být doteď. Láska je skutečně mocná čarodějka...

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:29 7. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Trapas
  6
 • Sladký
  5
 • Haha
  4
 • Cože
  4
 • Tvl
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat