V Tváři vystoupí kluci z Luneticu: Ten, který půjde před soud, chyběl

V devátém díle show Tvoje tvář má známý hlas čeká diváky skutečně bizarní podívaná. Na scénu se totiž vrátí legendární kapela Lunetic v podání Dalibora Gondíka, Adély Gondíkové a dvou skutečných členů uskupení. Jednomu museli dokonce uměle dodělat porost na hlavě!

Dalibor Gondík má šťastnou ruku. Na konci posledního dílu show Tvoje tvář má známý hlas si totiž vylosoval kapelu Lunetic. S jejím ztvárněním mu přitom pomůže jeho sestra Adéla a také Vašek (38) s Alešem (39), dva z původních členů kapely. 

„Pro nás je to zásadní píseň našeho života, sice jsme nebyli těmi zapálenými fanoušky, ale určitě tato skupina pro nás sehrála svou roli,“ uvedl Gondík. 

A jelikož i kluci z Luneticu už mají svůj věk, museli maskéři přidělávat Alešovi porost na hlavě. 

Alešovi museli maskéři dodělat porost na hlavě.

Alešovi museli maskéři dodělat vlasy.

Překvapivě nedorazil nechvalně známý blonďák s modrýma očima Martin Kocián. Na toho před několika měsíci prasklo, že půjde k soudu za ublížení na zdraví. Své bývalé partnerce totiž během hádky zlomil žebra. Musela ho zpacifikovat zásahová jednotka. 

Kociána budou soudit za ublížení na zdraví.

Kociána budou soudit za ublížení na zdraví.

Adéla Gondíková se promění v Martina Kociána z Luneticu.

Adéla Gondíková se promění v Martina Kociána z Luneticu.

Sám tvrdil, že se jen bránil. „Vzala na mě golfové hole, dělá kickbox, má sílu. Poprali jsme se. Už předtím jsme měli bouřlivý vztah,“ tvrdil. 

Nejde přitom o první incident týkající se násilí na ženách, kterého se účastnil. V roce 2014 srazil tehdejší přítelkyni po několikaletém vztahu dveřmi svého auta. Následkem byla zlomenina nohy a podlitiny. 

Před 15 lety z něj přitom fanynky přímo šílely!

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 25. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Cože
  8
 • Trapas
  8
 • Tvl
  6
 • Haha
  5
 • Sladký
  5
Komentáře