Bývalý sparťan Zelenka pro Expres: Exmanželka mi dělá zle, syn se mnou kvůli ní nemluví

21. září
Na první pohled se zdá, že prožívá naprosto dokonalé životní období. Nedávno se mu narodila druhá dcera a sympatickou přítelkyni Veroniku (29) požádal o ruku. I tak ale bývalého hráče Sparty Lukáše Zelenku (42) trápí problémy v osobním životě, o nichž nyní promluvil exkluzivně pro Expres.cz. „Nejstarší syn se mnou už delší dobu vůbec nemluví kvůli mé bývalé manželce. Ona mi dělá pořád problémy. Jde o peníze a chodím pořád k soudu,“ svěřil se nám někdejší velký talent českého fotbalu.

Před čtyřmi lety měl Lukáš Zelenka na veřejnosti zfackovat svou tehdejší manželku, která ho měla před ostatními lidmi údajně urážet a poté na něj ještě vylila kolu.

„Neovládl jsem se. Dal jsem jí facku,“ přiznal tehdy deníku Blesk Zelenka, který kvůli konfliktu s manželkou přišel o slušně placené místo fotbalového experta v České televizi.

Nyní je Zelenka už rozvedený a má novou rodinu s bývalou fotbalistkou pražské Dukly Veronikou Kozlíkovou. Vztah se sympatickou blondýnkou zpočátku zapíral, nyní společně plánují svatbu.

„O víkendech hraji za starou gardu Sparty nebo mám různé charitativní zápasy. Čas na rodinu ale mám, zrovna dnes jedu na trénink, kde vedu malou školičku, tak beru starší dceru a ta tam s námi blbne. S miminkem chodíme na procházky,“ rozpovídal se pro Expres.cz Zelenka, který ale přiznal, že ho trápí špatné vztahy s dětmi z předešlého manželství.

„Nejstarší syn, s ním to mám hodně špatné už delší dobu, vůbec se mnou nemluví. Bývalá manželka ho poštvala proti mně. Máme i dávno po rozvodu špatné vztahy, ona mi dělá samé problémy. To byste se divil, co dokážou ženské někdy udělat,“ svěřil se legendární „Zelí“.

Lukáš Zelenka se dočkal další dcery.

Chodím k soudům, jde o peníze

Konkrétní problémy s exmanželkou Zelenka rozebírat nechtěl, ale leccos nám naznačil.

„Pořád chodím k různým soudům a řeším zbytečné kraviny. Jde o peníze, je nenasytná. Mám zbytečné opletačky, do toho zblbla děti a já je skoro vůbec nevídám. Hrozně mě to štve, a ještě do toho se nebavím ani se svou mámou, která se úplně nesmyslně postavila na stranu exmanželky. Mám s tím hodně starostí, chtěl bych to mít vyřešené, ale nebude to jednoduché, ještě se to potáhne,“ popsal Zelenka.

Lukáš Zelenka patří mezi ikony pražské Sparty.

I přes výše popsané problémy ikona fotbalové Sparty tvrdí, že si žije spokojeným životem.

„Všechno ostatní je perfektní. Hlavní je, že jsme všichni zdraví. Já byl akorát na operaci s kolenem a od očkování proti covidu-19 mám pořád nějak rýmu a necítím se dobře. S nachlazením se trápím teď déle, než tomu bylo dříve. Jinak se ale mám dobře, máme s přítelkyní a dcerami pěkný život, jiní se mají mnohem hůře, tak si nechci stěžovat. Ještěže mám ale ten fotbal a sport,“ dodal na závěr s úsměvem Lukáš Zelenka.

Co Lukáš Zelenka říká na dění v jeho milované Spartě? Již brzy na Expres.cz!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře