jít naiDNES.cz

Co se s ním děje? Lukáš Vaculík chřadne, na rozdíl od stejně starého Sagvana

Sagvana a Lukáše dělí dva roky. Řekli byste to? | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Herce Lukáše Vaculíka od jeho dlouholetého kamaráda Sagvana Tofiho sice dělí jenom dva roky, vedle sebe ale působí jako táta se synem.

Prořídlé vlasy, propadlé tváře, rachitická postava a tvář samá vráska. Tak dneska vypadá mužský idol 80. let Lukáš Vaculík. Přitom ještě v televizním seriálu „Proč bychom se netopili“ by do kapsy strčil kdejakého třicátníka. Šestapadesátiletý herec dneska působí jako sedmdesátník.

Vzhled není jediné, co by jeho fanynky mělo trápit. Podle slov našeho fotoreportéra má herec problémy i s chůzí. Alespoň v den, kdy na něj náhodou před budovou České televize narazil, herec kulhal a z jeho tváře šlo vyčíst, že mu pohyb dělá značné problémy.

Jak vypadat svěží v téměř šedesáti letech a stárnout s grácií by Vaculíkovi mohl poradit jeho odvěký kamarád Sagvan Tofi.

Ten je sice jen o dva roky mladší, vedle Vaculíka ale působí skoro jako jinoch. A rozhodně nemůžeme říct, že by to bylo zdravou životosprávou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 úterý 8. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Tvl
  9
 • Super
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
 • Haha
  6
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře