Luktuma pro Expres promluvil o MMA zápasech i údajném vztahu s Annou Šulcovou

26. března
Ve vile Like House 3 je k nepřehlédnutí a rozhodně to není jen kvůli jeho výšce. Lukáš Tůma alias Luktuma o sobě dává pravidelně vědět, a rozhodně nejen v reality show na kanále Prima Show. Je hvězdou sociálních sítí, zabodoval coby zápasník a údajně boduje i coby nápadník influencerky Anny Šulcové.

„Trénovat teď moc nestíhám, pořád jsou tu nějaké challenge nebo pořád uklízíme, vaříme... Času tady moc není. Dnes jsem si poprvé zaběhal a zacvičil,“ prozradil nám Lukáš Tůma známý spíše jako Luktuma, který se nadchl pro MMA zápasy.

„Až skončí Like House 3, začnu zase naplno trénovat,“ plánuje influencer.

V poslední dobou se o něm hodně mluvilo a mluví nejen kvůli zápasům, ale i v souvislosti s úspěšnou influencerkou Annou Šulcovou. Společně často vyrážejí na výlety, fotí se spolu a často tak, že si nejeden fanoušek nebo fanynka myslí, že spolu „určitě něco mají“.

„Nejsme ve vztahu. Není to moje přítelkyně, je to moje kamarádka. Ale snad můžu prozradit, že se to vyvíjí,“ řekl Expresu Tůma.

Lukáš Tůma promluvil o vztahu s Annou Šulcovou: Co o známé influencerce řekl?

To, že by šlo o promyšlenou hru nebo nějakou habaďúru, kategoricky odmítá, stejně jako to, že by kalkuloval s tím, že mu vztah, respektive jeho potvrzení, ubere nebo naopak přinese další sledující.

„Na tohle já nekoukám,“ překvapil mladý influencer.

Na co naopak kouká? Vidí ve vztahu dvou vytížených hvězd sociálních sítí výhodu, nebo spíše překážku? Dozvíte se ve videorozhovoru Expresu.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 neděle 24. července 2022. Anketa je uzavřena.

  • 8
  • 5
  • 3
  • 3
  • 3
  • 2
Komentáře