Rosolova manželka útočí na cizí ženu. Myslí tím Ochotskou?

Myslela Petra Lukášovu bývalku Michaelu Ochotskou (v kolečku)? | foto: Koláž Expresu

Petra Rosolová (25), manželka tenisty Lukáš Rosola (33), si vylila srdce na sociální síti. Postěžovala si, že „jedna osoba“ zamilovanému páru nechce dát pokoj. I přestože to Rosolová na plná ústa nepotvrdila, je pravděpodobné, že tou osobou je Michaela Ochotská, která byla za Lukáše Rosola provdaná v letech 2015–2017. Nerozešli se ale příliš v dobrém a v současné době mezi sebou řeší spor o alimenty.

Petra Rosolová dala na Instagramu příležitost svým kamarádům, aby se jí zeptali, na cokoliv chtějí.

Když se jeden z uživatelů zeptal, zdali mají manželé Rosolovi uzavřené profily na výše uvedené sociální síti, Petra odpověděla: „Mám, kvůli jedné osobě, která nám bohužel nedá pokoj. Je to ale otázka posledních několika dní.“

„Bohužel je tu ‚člověk‘, který po manželovi žádá, aby nežil osobní život, aby všechno, co vydělá, odevzdal, abych já s manželem necestovala a spoustu dalšího,“ píše dále Rosolova současná manželka.

„Věříme, že je to otázka posledních pár týdnů, kdy budeme hezké zážitky sdílet více,“ doplnila Petra, která v jedné z dalších odpovědí naznačila, že se svým manželem plánují miminko.

Na dotaz Expresu, zdali je tou zmiňovanou „osobou“ Rosolova bývalá manželka Michaela Ochotská, zatím Petra Rosolová neodpověděla. 

Lukáš Rosol s manželkou Petrou

Lukáš Rosol s manželkou Petrou

Tenista Lukáš Rosol si modelku a moderátorku Michaelu Ochotskou vzal v roce 2015. Šlo už o jeho druhé manželství. Šťastní spolu ale dlouho nebyli, krach přišel už na podzim roku 2016 a následující rok se rozvedli.

Stále ale probíhají soudní tahanice o alimenty na jejich čtyřletého synka Andrého. Rosol si nedávno stěžoval, že mu Ochotská brání ve styku se synem.

Lukáš Rosol a Michaela Ochotská v době, kdy tvořili pár.

Lukáš Rosol a Michaela Ochotská v době, kdy tvořili pár.

Expres ale v prosinci upozornil na to, že je vše nejspíše trochu jinak. Rosol měl požádat soud o snížení alimentů na svého syna Andrého. 

„Po rozvodu se sice domluvili na alimentech ve výši šedesát tisíc korun měsíčně, ale Rosol nyní požádal o snížení na patnáct, protože prý tolik už nevydělává,“ sdělil nám zdroj z okolí exmanželů.

A jinak to má být dokonce i se zákazem styku se synem. 

„Kdykoliv Míša přijede do Prahy, hned mu volá, jestli se nechce potkat se synem. Vždy se na něco vymluvil. Buď neměl čas, nebo byl nemocný. Pak ale dával na Instagram, že je někde na výletě se svou novou manželkou. Pokud by chtěl být se svým synem, příležitosti měl,“ řekl dále náš zdroj.

Zdá se, že porozvodová válka mezi Ochotskou a Rosolem snad nemá konce!

Komentáře