Munzarův zdravotní stav se zhoršil. Postará se o něj i Hlaváčovou přepracovaná dcera Bára?

Bára Munzarová zřejmě bude muset omezit pracovní povinnosti. Stav jejích rodičů je vážný. | foto: Profimedia.cz

S hercem Luďkem Munzarem (83) se život nepáře. Prošel si dvakrát zákeřnou nemocí, jeho žena trpí Parkinsonovou chorobou a nyní by se měl potýkat s rakovinou potřetí. Jeho stav je prý tak vážný, že dcera Bára Munzarová (45) zvažuje, že na čas omezí práci. Jenže kdo rodinu zajistí finančně?

Už od listopadu vás informujeme o stavu Luďka Munzara, kterému se podle dobře informovaného zdroje měla vrátit rakovina. Přestože herec v minulosti podstoupil transplantaci ledviny a překonal i rakovinu prostaty, nyní by měl být jeho stav vážný.

„Luďek na tom opravdu není vůbec dobře. Jeho stav se od listopadu bohužel zhoršil,“ řekl náš zdroj, podle něhož už nezvládá ani péči o svou ženu Janu Hlaváčovou. Tu pro změnu trápí Parkinson a deprese.

„Tráví s nimi hodně času Bára, která toho má ale hodně. Zvažuje, že se z divadelních prken přestěhuje domů a bude se věnovat hlavně rodičům, ale není to snadné. Těch rolí má několik,“ uvedl dále.

Munzarová už jednou kvůli nemoci svého tatínka práci omezila a dokonce odešla z dobře placeného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Teď je to ale jiné.

Jejich rodinná vila v Modřanech je totiž zatížená úvěrem, a tak pokud by Barbora omezila práci nebo by dokonce na čas přestala hrát úplně, je otázkou, jak by rodina situaci zvládala po finanční stránce.

Bára proto zatím zůstává nohama pevně na zemi a snaží se situaci zvládat i jako herečka na plný úvazek. Momentálně vystupuje ve čtyřech divadlech a doslova exceluje ve hře Na mělčině divadla Kalich, kde zkouší i novou hru Báječná neděle v parku Crève Coeur, která bude mít premiéru 6. dubna. Do té doby se tak ze svých závazků nemůže uvolnit.

Sám Munzar si na své zdraví postěžoval během rozhovoru pro Český rozhlas 2, kde dokonce přemýšlel nad tím, co za života udělal špatně. Je to blbý, ale přál bych si, aby byli všichni u nás v rodině zdraví. A věřte mi, že to teď hodně potřebujeme,“ řekl nedávno poklesle.

Rodina oblíbeného herce tak momentálně neřeší lehké věci a nám nezbývá, než všem držet palce a doufat, že se to nakonec v dobré obrátí. Neštěstí si už za ta léta užila dost.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:23 25. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  16
 • Trapas
  10
 • Super
  8
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
Komentáře