Poslední snímky Luďka Munzara (†85): Trnavský zveřejnil dojemné video z Vánoc

Ostatní vesele hodovali a zpívali koledy, on tiše usrkával čaj z hrnečku a vypadal, že ani nemá důvod k radosti. Na Facebooku Martina Trnavského (48) se objevila videonahrávka, která zachycuje poslední Vánoce Luďka Munzara (†85), jenž zemřel tuto sobotu v ranních hodinách.

Zeť Luďka Munzara Martin Trnavský (48) natočil na svůj mobil, jak se slavily loňské Vánoce u Munzarových v jejich modřanské vile.

Manžel Barbory Munzarové nejprve zachytil Luďka Munzara, jak leží na posteli a usrkává ze svého hrnku čaj. Poté se zaměřil na ostatní, kteří byli poblíž herecké legendy a zpívali vánoční koledu. 

Na nahrávce nechybí ani Munzarova vnučka Anička, kterou má Barbora Munzarová z prvního manželství s hercem Jiřím Dvořákem.

Tato asi patnáctivteřinová nahrávka se objevila na oficiálním hereckém profilu Martina Trnavského. 

V sobotu, kdy Munzar zemřel, Trnavský na svůj osobní profil umístil Munzarovu fotografii a k tomu nápis RIP. Je vidět, jak velký choval ke svému tchánovi respekt.

Luděk Munzar zemřel tuto sobotu v ranních hodinách ve svém milovaném domě v pražských Modřanech. 

Dlouhé roky ho trápily zdravotní problémy. V devadesátých letech prodělal rakovinu ledvin a o několik let později i rakovinu prostaty. Před rokem měl zase slabý infarkt a musel na operaci srdce. Poslední dobou ho sužovaly také potíže s klouby. 

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat