Luděk Munzar (†85) a Jana Hlaváčová (80): Měli utajenou dceru, pracuje u policie

Luděk Munzar s Janou Hlaváčovou měli utajenou dceru. | foto: Koláž Expresu

Zesnulý herec Luděk Munzar (†85) zplodil se svojí dlouholetou manželkou Janou Hlaváčovou (80) dceru Barboru (47), která se stejně jako její rodiče vrhla na hereckou dráhu. Manželé ale vychovávali ještě jednu dceru, kterou skrývali před světem. Proč?

Tou tajemnou utajovanou dcerou je Tereza Munzarová (55), již měla Jana Hlaváčová z prvního manželství s hercem Jiřím Michným. 

Ten zemřel, když Tereze bylo šest let. Náhradním tatínkem jí tak byl Luděk Munzar, který se k ní vždy choval jako ke své vlastní dceři. I ona mu začala říkat „tati“, a dokonce si vzala jeho příjmení.

Na rozdíl od Barbory Munzarové se Tereza nestala herečkou. Vystudovala vysokou zemědělskou školu, inženýrský obor zootechnika. Poté, jak zjistil deník Aha!, začala pracovat jako strážnice u městské policie v Kutné Hoře.

„Nechci se zviditelňovat. Když jsme naposledy s mamkou a ségrou doprovázely taťku na Thálie, vrhli se na ně fotografové a začali je zuřivě blejskat. Mě si naštěstí ani nevšimli, netušili, že k nim patřím. Musím říci, že jsem si to užívala, všichni jsme se tomu zasmáli. Vážně nechci být středem pozornosti. Nezlobte se,“ vysvětlila tehdy Tereza, proč je ráda za to, že se o ní příliš neví.

Herectví ji nikdy nelákalo. Své rodiče, ale i sestru Barboru respektuje a obdivuje. 

Poté, co dokončila vysokou školu, plánovala, že bude pracovat se zvířaty, což byl vždy její sen. A na chvíli se jí i splnil. Po studiích začala pracovat u krav. „Bylo to fajn, zaměstnání pro mě bylo vlastně koníčkem,“ vzpomíná.

Pak se ale seznámila s Luďkem, pozdějším přítelem, který pracoval u městské policie. Přemluvil ji, aby to zkusila také. 

„Když jsem si poprvé oblékla uniformu a vyšla do terénu, měla jsem velice zvláštní pocit. Vůbec jsem v tom novém oděvu neuměla chodit,“ říkala tehdy Tereza, jež přiznala, že se v tomto zaměstnání našla.

Nezapomněla ale na svou největší zálibu a tou jsou zvířata. V rodinném domku poblíž Kutné Hory Tereza s přítelem Luďkem chová několik zvířat. Mají zde několik koní a psů, dříve měli i ovce a pštrosy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:34 pondělí 27. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  353
 • Cože
  38
 • Tvl
  28
 • Trapas
  26
 • Haha
  23
 • Sladký
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat