jít naiDNES.cz

Ženská má být doma a chlap ji má živit, tak je to normální, říká Zedníčková

Lucie Zedníčková by chtěla chlapa, který by ji živil a ona mohla zůstat doma a do práce chodit jen příležitostně. | foto: FTV Prima

Herečka Lucie Zedníčková (50) si ve vířivce nalila čistého vína a začaly se dít věci. Rozpovídala se mimo jiné o tom, že muž by měl být živitel, zatímco žena patří do domácnosti a do práce má chodit jen pro radost. Její partner se tak musí připravit na to, že se musí dost otáčet...

„Chlap, který je chlap, který se dokáže postavit k problémům čelem, umí zařídit a vyřídit věci, takových chlapů ubývá. Nepotřebuju chlapa, který kouká na to, jakou má značku džín a jestli je hladce oholený. Potřebujeme někoho, o koho se můžeme opřít,“ rozhovořila se ve vířivce Lucie Zedníčková v primáckém Top Staru.

„Spoustu věcí si umím zařídit, ale nechci být sama. Tím, že jsme popřeli úlohu muže a ženy, tím jsme popřeli sami sebe,“ doplnila.

„Chci tím říct, že ženská by měla být doma, starat se o děti a domácnost, pracovat pro radost a chlap by ji měl uživit. Takhle bych to chtěla, to je normální,“ řekla rázně herečka, kterou televize Prima vzala do wellness, který byl spojený s degustací vína. 

Nezbývá než doufat, že přítel Jaroslav Matějka tyto atributy splňuje...

„Kamarádky mi vyčítají, že nemyslím na sebe, že bych měla být sobečtější. Tak se podle jejich rad řídím a snažím se o to, hodně ráda mám moře a taky wellness. Když mám volno, ráda se nechám rozmazlovat v pěkném resortu,“ nechala se slyšet Zedníčková.

„Spousta věcí mi na sobě vadí. Člověk si s sebou od dětství táhne pytel mindráků. To, že mám malá prsa, už neřeším, aktuálně spíš to, že mám málo vlasů,“ prozradila herečka, která si i přes všechny mindráky před pár lety vyzkoušela roli modelky a obstála v ní velmi dobře.

Půvab po ní zdědila i dcera Amélie Pokorná, která je jí aktuálně hlavně parťačkou na dámské jízdy, ať už jde o zmíněný wellness, nebo třeba nákupy.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Čtvrtek 14. listopadu 2019, svátek má Sáva
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz