Premium

Lucie Zedníčková o dceři: Nechci, aby byla herečkou, ale Amélie mě neposlouchá

2. srpna
Krásná herečka Lucie Zedníčková (52) se zděsila, když zjistila, že její půvabná dcera Amélie Pokorná (16) chce být také herečkou. Vymlouvala jí to, nebyla vůbec nadšená z nejisté budoucnosti své malé holčičky, kterou by před vším špatným a zklamáním chtěla ochránit. Proč známá herečka nechce, aby její ratolest šla v jejích šlépějích?

Lucie Zedníčková už v dětství koketovala s herectvím, stejně jako teď její dospívající dcera Amélie Pokorná. A právě proto, že nevlastní dcera Pavla Zedníčka ví, jak je to ošemetné zaměstnání, kdy můžete i roky čekat na pořádnou roli, chtěla ušetřit své dítě zklamání z tohoto byznysu.

„Vím, jak je to komplikované, jak je to těžké, je to takový život pořád nahoru a dolů. Chvíli jste úspěšná, pak zase ne,“ rozpovídala se herečka v pořadu Experti.

A bylo na ní vidět, že není nadšená z rozhodnutí své dcery, která si už zahrála například v seriálu Sestřičky. Nicméně už tak trochu rezignovala, když nyní její dcera Amélie studuje konzervatoř a vehementně do showbyznysu chce.

Předplatné nyní 3 měsíce jen za 1 Kč
Akční nabídka první 3 měsíce za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně. Členství je možné kdykoliv zrušit a je bez závazků. *Platí jen pro nové uživatele.
Již máte předplatné? Přihlaste se a čtěte dál.
Ohodnoťte článek
Komentáře