jít naiDNES.cz

Máma z reklamy na operátora o dluzích: „Kašlala jsem na složenky“

Žáčková vzala reklamu na Vodafone z nouze. | foto: Reprofoto: CSFD/Jan Horník/Vodafone

Herečka Lucie Žáčková (39), kterou momentálně vídá veřejnost zejména v reklamě na Vodafone, otevřeně promluvila o tom, za jakých okolností přišla k dluhům a proč neplatila složenky. Zároveň přináší bizarní svědectví, jak to měla s konkurzem do reklamy. „Byla jsem hysterická, nechtěla jsem točit,“ tvrdí.

Herečka původem z Ostravy bojovala s vlastní psychikou už od mládí. Sama přiznává, že ještě než přešla do Prahy, snažila se chmury zahánět alkoholem a když jí nabídli angažmá do Národního, doufala, že ji stěhování z tohoto věčného kolotoče vysvobodí.

Nestalo se však. Držitelka Českého lva za film Kobry a užovky si nadělala dluhy a dostala se do křížku s exekutory.

„Nikdy jsem se nenaučila platit složenky. Neuměla jsem to s penězi. Pořád jsem měla pocit, že je nemám, a tak jsem se chovala podivně. Třeba jsem nezaplatila nájem a raději si koupila nějaké oblečení, abych si zvýšila falešně sebevědomí a šla na párty, abych měla pocit, že žiji,“ svěřila se v rozhovoru pro Frekvenci 1 Žáčková.

Situace se stala neúnosnou.

Ve vedlejší ženské roli ve filmu Kobry a Užovky zabodovala Lucie Žáčková.

Lucie Žáčková získala minulý rok Českého lva za nejlepší herečku ve vedlejší roli za film Kobry a užovky.

„Pak jsem jednou vytáhla tu hromadu složenek a výzev od exekutorů, která by stačila na ohýnek minimálně na dvě hodiny. Pomohlo mi, když jsem tu hromadu viděla a uvědomila si, že to chci změnit. Uvědomila jsem si, že ty džíny, které mám doma, mě prostě šťastnou neudělaly. Když jsem ty složenky pak zaplatila, konečně jsem se cítila uspokojená.“

Aby se však Žáčková vyhrabala z dluhů, potřebovala velký obnos peněz. A tak před dvěma lety přišla finanční injekce v podobě nabídky zahrát si v reklamě na mobilního operátora. Spása.

Reklamní kampaně Vodafone se účastní Žáčková už dva roky.

Reklamní kampaně Vodafone se účastní Žáčková už dva roky.

„Měla jsem dluhy a bála jsem se tak, že jsem šla na kamerovky do reklamy, kam mě pozvali. Nebyla jsem ale moc šťastná. Dokonce jsem tam přišla a řekla jsem, že v reklamě hrát prostě nebudu. Křičela jsem na ně, dělala jsem hrozné scény. Nakonec jsem ale byla šťastná, když si mě vybrali,“ tvrdí Lucie.

Ale ruku na srdce: Která reklamní agentura by tolerovala hysterické scény rozpolcené herečky, která přijde na konkurz a v podstatě všem vynadá, protože tam vlastně vůbec nechce být?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 31. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  85
 • Tvl
  35
 • Super
  25
 • Haha
  24
 • Sladký
  21
 • Cože
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat