Lucie Vondráčková o ezoterických kruzích: My ženy neumíme vše, s muži se skvěle doplňujeme

18. června
Zpěvačka Lucie Vondráčková (42) má na různé ezoterické spolky a ženské kruhy svůj vlastní názor. I když se s různými seancemi během covidu-19 i poté roztrhl pytel, nic by se podle maminky dvou synů nemělo přehánět. Proč by sama nepodlehla těmto prodavačům šťastného života?

Zpěvačku Lucii Vondráčkovou potkal Expres na křtu knihy „Sesterstvo a síla moci“, což nám tak trochu připomínalo různé ezoterické kurzy, kde se ženy spolčují, aby se utvrdily o své vnitřní síle.

O to naštěstí v knize nejde, ale i známá herečka zaznamenala, že se poslední dobou s různými koučkami, šamankami či lektorkami pozitivního myšlení roztrhl pytel.

„Já jsem spíše taková tradičnější. Mám ráda, když je estrogen a testosteron v rovnováze, to je fajn. Nemyslím si, že my ženy umíme všechno nebo muži všechno, spíše se hezky doplňujeme,“ rozpovídala se Lucie pro Expres.

Na druhou stranu se snaží chápat i ty lidi, kteří hledají útěchu v těchto podivných a dost často i podvodných praktikách, protože mohou procházet složitým životním obdobím a upínají se na slibovaná rychlá řešení.

Lucka s Michalem Isteníkem pokřtili knihu spisovatelky Lucie Hlavinkové.

Lucce to velmi slušelo.

„Žijeme v době, kdy si každý můžeme najít směr, který ho baví nejvíce. Vždycky když se znovu dozvím o nějakém novém pojetí, tak si to ráda poslechnu, ale pak si stejně jdu zase svou vlastní cestou,“ dodala zpěvačka.

Sama by se podobných léčebných seancí nezúčastnila, spíše se snaží řídit rozumem než se nechat ovládat nějakými šamankami.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře