Vondráčková odmítá účast v Tváři kvůli rozvodu: „Děláš si to složité!“ vzkazují fanoušci

Lucie Vondráčková popírá, že by v jejím životě byli jiní muži než synové Adam a Matyáš. | foto: Facebook Lucie Vondráčkové

S díky a zármutkem Lucie Vondráčková (39) odmítla lukrativní nabídku účinkovat v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Své rozhodnutí zdůvodnila neutěšenou situací, kterou má pravděpodobně na mysli rozvodovou tahanici s Tomášem Plekancem. Někteří její fanoušci se ale jejímu rozhodnutí podivují a zpěvačce naznačují, že si možná všechno dělá zbytečně složitější: „Proč se s dětmi tedy nevrátíte do Čech, kde se vám nabízí lukrativní pracovní nabídka a máte tu babičky?“ Je ale opravdu taková ztráta nechat si ujít účast v postupně upadající soutěži?

Lucie Vondráčková nedávno překvapila své fanoušky, když se rozhodla říct ne nabídce, která se jen tak neodmítá. Jen vám chci říct, že jsem dostala krásnou nabídku na účinkování v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Sledovala jsem kdysi první řadu a obdivovala kolegy za to, kolik energie a práce do svých vystoupení vložili,“ píše Vondráčkové na své facebookové stránce.

„Podobně jako účinkování v jiných dlouhodobějších pořadech a seriálech jsem i tuhle nabídku vzhledem k současné situaci s díky odmítla,“ vysvětluje zpěvačka. Od loňského srpna je v rozvodové bitvě s hokejistou Tomášem Plekancem.

Kdo by ale čekal, že se vyhrocená situace mezi stávajícími manžely po tolika měsících chýlí ke konci, ten by se mýlil. Naopak, spory se neustále vyostřují.

Ačkoliv za zpěvačkou a herečkou stojí celá armáda fanoušků, jsou mezi nimi i tací, kteří Vondráčkové naznačují, jestli si to celé nedělá složitější.

Lucie si totiž trvá na tom, že s dětmi zůstává sama v Kanadě, izolovaná od veškerého zázemí a všech blízkých.

„Proč když se vám v Čechách nabízí lukrativní, zajímavé a pro vás asi i nové projekty, proč se s dětmi nevrátíte do Čech? Zde by měly mámu, tátu, babičky a rodinu od obou rodičů, vy tudíž hlídání a oporu u rodičů a snad i tatínka. Vše by pro vás profesně i rodinně bylo asi jednodušší než být sama za oceánem,“ myslí si jeden z fanoušků Vondráčkové.

„Navíc pan Plekanec má profesně vše a vy takto ‚strádáte‘, samozřejmě děti jsou nejvíc. Když ale budete v Česku, půjde obojí skloubit, rodina i práce,“ píše jiný fanoušek.

Na druhou stranu lady „Marmeláda“ ví snad sama nejlépe, co je pro ni a její děti nejlepší. Kdo ví, jestli by účast v Tváři byla skutečně taková výhra. Soutěž, jak známo, v posledních letech ztratila na prestiži i sledovanosti. Kromě toho, že úroveň kostýmů se znatelně zhoršila, ty zajímavější osobnosti showbyznysu účast odmítají.

Komentáře