jít naiDNES.cz

Jak se Plekanec dozvěděl o její nové lásce? Prozradily Vondráčkovou zase kamery?

Lucie Vondráčková umí překvapit. A nejen nás! Podle informací Expresu randí s trenérem parkouru svého staršího syna Matyáše Tomášem Zonygou. Námi získané exkluzivní informace nepřekvapily jen její fanoušky, ale údajně i Tomáše Plekance, jenž o vztahu své stále ještě manželky neměl mít tušení a přečíst si o tom musel až na Expresu. Přitom prý stačilo se podívat na kamery!

Lucie Vondráčková se sice snažila po rozchodu s Tomášem Plekancem přesvědčit veřejnost, že za rozpadem jejího manželství stojí poměr slavného hokejisty s Lucií Šafářovou, Tomáš Plekanec ale již v minulosti přiznal, že poslední kapkou pro něj bylo, když se k němu dostaly nahrávky, jak k nim domů po nocích chodí herec Matěj Hádek.

„Security služba si myslela, že nám do baráku leze nějaký zloděj,“ sdělil v rozhovoru pro Seznam Zprávy před rokem Plekanec.

Ačkoliv Vondráčková argumentovala, že za ní po nocích chodí více kolegů, s nimiž řeší pracovní záležitosti, Hádek se měl údajně vyhýbat hlavnímu vchodu a k Vondráčkové chodil skrz zahradu, což právě u ochranky vyvolalo podezření, že se jedná o zloděje.

Když jsme se Hádka na jeho noční návštěvy u Lucie Vondráčkové jednou pokusili zeptat, před naší kamerou utíkal tak rychle, že jeho úprk nestihl náš kameraman ani zaznamenat.

Vztah s Matějem Hádkem jí sice nevyšel, nyní to ale vypadá, že narazila na toho pravého. Podle informací Expresu se má Lucka již řadu týdnů vídat s parkouristou Tomášem Zonygou. Jejich vztah má být dokonce tak vážný, že o deset let mladší sportovec má údajně Vondráčkovou pravidelně navštěvovat i v jejím pražském bytě, kam za ní měl chodit i Hádek.

Pokud by tomu tak opravdu bylo, Plekanec, který byt v hodnotě třiceti milionů korun stále oficiálně vlastní, přestože ho chtěl ještě před rokem v rámci rozvodového vyrovnání věnovat matce svých synů, by mohl mít u soudu důkaz o tom, že ani jeho žena již není sama.

Přestože jsou důkazy o jejím novém vztahu více než jasné, Lucie Vondráčková si ještě před odletem, kdy jsme ji informovali o tom, že máme jejich společné fotografie, pokusila připravit půdu pro svůj pozdější argument, že jde pouze o kamaráda. Svým fanouškům se na Facebooku svěřila, že na letišti narazila na kamaráda, tudíž se během letu nebude nudit.

Pokud opravdu existují kamerové záznamy, na nichž je, jak Tomáš Zonyga chodí za Vondráčkovou domů, jsme zvědaví, jak vysvětlí jeho návštěvy. Ledaže by po nocích trénovali skoky přes gauč.

Nutno říct, že Lucie Vondráčková se rozhodně nemusí skrývat. Ačkoliv není stále rozvedená, je de facto svobodná. I její manžel Tomáš Plekanec žije již oficiálně s Lucií Šafářovou, která mu v polovině prosince porodí prvního společného potomka.

Ledaže by se nový partner zpěvačce před rozvodovou bitvou nehodil do jejími právníky připravené strategie opuštěné manželky.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat