jít naiDNES.cz

Láska, sex a trápení od Tomáše Zonygy: Sestavuje s Vondráčkovou příběhy jak z Bravíčka

Zatímco Lucie Vondráčková se stále ke svému vztahu k Tomáši Zonygovi nevyjádřila, mladý parkourista toho již stihl říci více než dost a nyní dokonce přispěchal s vlastní verzí, proč se na letišti s Vondráčkovou odbavovali u stejné přepážky. Zonygovi se, jak se zdá, mediální pozornost zalíbila natolik, že si doslova říká o další články!

Tomáš Zonyga čte Expres, to je zřejmé i z jeho instastories. Právě tam se mladý parkourista snaží vyvracet naše články, podle nichž je zřejmé, že Zonyga a Vondráčková do Kanady letěli stejnou třídou, bydlí pod jednou střechou a tráví tam spolu veškerý svůj čas, ačkoliv se Lucie a její okolí snaží tvrdit opak.

Připomeňme si, co se stalo.

Když jsme minulé úterý Lucii Vondráčkové oznámili, že máme její snímky s pohledným mladíkem, a požádali ji, aby nám sdělila, o koho se jedná, ona místo toho zveřejnila snímek z letiště, k němuž připsala, že letí do Montrealu pro poslední dva kufry.

Do komentářů pak jednomu z fanoušků, který jí popřál, aby jí let utekl rychle, napsala, že náhodou potkala známého a že má o zábavu postaráno.

Ve chvíli, kdy jsme na Expresu popsali, že na letiště přišli spolu, a dokonce se spolu odbavovali, Vondráčková přispěchala s vysvětlením, že spolu do Kanady letěli natáčet film.

Na náš článek, v němž jsme informovali, že Lucka má v Montrealu stále zaplacený dům Tomášem Plekancem, který tak s největší pravděpodobností platí ubytování i pro její doprovod, reagoval zdroj ze zpěvaččina okolí, když se nechal slyšet, že zatímco Lucie Vondráčková spí ve svém domě, kde neměla ani postel, Tomáš Zonyga se musel spokojit s ubytováním u režisérky Martiny Adamcové.

Toto tvrzení ale vyvrátily snímky přímo z Montrealu, které dosvědčují, že Zonyga přichází s Vondráčkovou do jejího domu a společně s ní z něj i odchází. Deníku Blesk zdroj z jejího okolí dokonce sdělil, že z Kanady poletí Vondráčková business třídou a Zonyga ekonomickou třídou.

Tomáš Zonyga se rozhodl zareagovat na náš článek, v němž jsme informovali, že letecká společnost Air Transat má pouze takzvanou třídu Club Class, která klientům zaručuje prioritní odbavení, a pokud by Zonyga a Vondráčková měli jinou třídu, nemohlo by se stát, aby je nejen na letišti odbavovali společně, ale rozhodně by v letadle neseděli vedle sebe.

Tomáš Zonyga se pokouší radoby vtipně popsat, jak se dostal s Lucii...

Na to konto Zonyga sestavil fotopříběh, který více než dílo dospělého muže připomíná rubriku Láska, sex a trápení z teenagerovského Bravíčka.

„Jak jsem letěl do Kanady. Vznikají různé konspirační teorie o našem společném výletu do Kanady. Je to sranda počteníčko, tak jsem taky udělal svou verzi,“ napsal Zonyga, který se snaží předstírat, že ho k prioritní přepážce dovedla právě Vondráčková, aby nemusel čekat frontu pro „obyčejné“ klienty, a právě tam díky svému vlivu domluvila, že mohli v letadle sedět vedle sebe.

Již ale nevysvětluje, zda to byla třída Club Class, nebo ekonomická třída.

Zonyga se pokusil vysvětlit i to, proč Adamcová do role angažovala jeho, a ne kohokoliv ze svého okolí v Montrealu, když jde o nedůležitou roli.

„Situace se má tak, že produkce filmu nám opravdu zakoupila letenky zvlášť. Svoji roli jsem získal na základě vlastních videí, která se dostala k Martině Adamcové, která chtěla vidět, jak hraju. Kdo v tom má asi tak prsty? Že by Lůca? Mimo to je role v Kanadě česká a bude se dotáčet i v České republice, takže hrazená cesta je super,“ dodal Zonyga, jemuž se pozornost médií, jak se zdá, velmi zalíbila.

Zatímco on stále řeší, co se o něm píše, Lucie Vondráčková se snaží zůstat nad věcí a zveřejňuje snímky z různých výletů. Například z túry na horu Saint-Hilaire.

„Výšlap až do nebe,“ napsala Vondráčková a my jenom doufáme, že vrcholu dosáhla právě se Zonygou.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat