Lživý hon! Vondráčková vyvrací slova Plekancovy právničky, žádné chůvy prý neplatil

Lucie Vondráčková odvrací Plekancova tvrzení, že se nestarala o děti. Žádné chůvy prý neplatil! | foto: koláž Expresu

Původně chtěli svůj rozvod vyřešit v klidu, možná dokonce jako přátelé, jenže teď na sebe Tomáš Plekanec s Lucií Vondráčkovou jen dokola hází špínu. Například populární český hokejista se v minulosti nechal slyšet, že jeho stále ještě zákonná manželka dávala přednost kariéře před jejich dvěma syny, načež on měl platit tři domácí opatrovnice. To teď ale Lucka i její přítelkyně vyvrací. „Je to zběsilý a lživý hon na Lucii,“ brání se!

Jedním z veřejných obvinění, kterým po sobě kdysi jeden z nejstabilnějších párů showbyznysu metá, je i starost o syny Matyáše a Adama. Hokejista Tomáš Plekanec se nechal před několika týdny slyšet, že Lucie Vondráčková dávala před výchovou dětí přednost kariéře.

„Lucka si hodně chtěla udržet kariéru, a ne být jen matkou v domácnosti. Pokud děti budou cítit, že tam pro ně máma je, byl jsem rád, že si může od rodiny odpočinout, rozptýlit se a pracovat na své kariéře. Nikdy jsem nechtěl, aby s nimi jen seděla doma, a nevadilo mi, že lítá do Česka. Až do nějaké doby, kdy už to začalo být moc,“ vyprávěl Plekanec v rozhovoru pro Magazín MF DNES.

A nedlouho po něm jeho právnička Lenka Radoňová prohlásila, že bývalý reprezentační kapitán platil dokonce tři domácí opatrovnice, uklízečku a hradil veškeré náklady na nákup jídla, protože prý Vondráčková ani nevařila.

Teď, ve chvíli, kdy se v Kanadě opět rozhořela bitva přímo u soudu, se ale česká zpěvačka a herečka nechala slyšet, že vyjádření jejího muže a jeho právničky jsou pouhým výmyslem. Žádné chůvy prý synové neměli, Lucii s výchovou pouze pomáhala „adoptovaná babička“.

„Ne, opravdu kluci nikdy žádné full-time chůvy neměli. Proto bylo tak fajn, když se za námi dvakrát v roce stavila matka Tomáše nebo moje máma. Pokud jsem na sportovním kroužku s jedním z kluků, pomáhá mi s tím druhým naše paní Edna. Což je taková naše adoptovaná babička,“ řekla Lucie webu Super.cz.

A na stranu Vondráčkové se postavila i její kamarádka. Ta vyvrátila i tvrzení, že Lucie synům vůbec nevařila. Jde podle ní dokonce o lživý hon!

„Celý ostrov, na němž Lucie bydlí, o ní ví, že na rozdíl od ostatních nikdy chůvy neměla. Vodí své děti do škol i na kroužky, vaří jim a uspává je. A nikdy to nebylo jinak. Pohádky o služkách a chůvách jsou jen zběsilým a lživým honem na Lucii. Proč se jí na tohle nikdy nikdo nezeptal?” nechápe přítelkyně.


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:55 11. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  70
 • Trapas
  53
 • Haha
  25
 • Cože
  14
 • Tvl
  13
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat