Ostrá sprcha pro Plekance: Za syny nejdřív nechtěl, teď je tu se Šafářovou, říká Lucie

Tomáš Plekanec Lucii Vondráčkovou nešetří! | foto: Koláž Expresu

Několik dní se sice zdálo, že se mediální válka mezi Lucií Vondráčkovou a Tomášem Plekancem uklidnila, teď je ale vše zpátky ve starých kolejích. Česká herečka a zpěvačka totiž znovu přilila olej do ohně a oznámila, jak se podle ní měla ve skutečnosti odehrát záležitost ohledně Vánoc, kdy údajně chtěla svému manželovi upírat kontakt se syny. Plekanec za nimi prý původně vůbec nechtěl, ale až u soudu si svůj postoj rozmyslel a do Kanady dorazil společně s přítelkyní Lucií Šafářovou. „Museli jsme kvůli nim zrušit dovolenou na Kubě, kterou můj syn potřebuje kvůli ekzému,“ postěžovala si Vondráčková!

Byli považováni za nejstabilnější pár českého showbyznysu, teď jsou ovšem hokejista Tomáš Plekanec s manželkou Lucií Vondráčkovou v otevřené rozvodové válce a skrze média na sebe dokola házejí špínu. 

Bývalý reprezentační kapitán se například několikrát nechal slyšet, že se mu Vondráčková snaží zabránit v kontaktu se syny o Vánocích. A proto se nakonec musel sbalit a navzdory pracovním povinnostem odletět do Kanady. Právě na tato obvinění se teď herečka rozhodla reagovat. A opět je pořádně dusno.

„Já jsem tatínkovi kluků několikrát nabízela, ať přijede na Vánoce. On ale říkal, že nemá čas, že má zápasy. Po pátém zeptání jsem usoudila, že nepřijede, a koupila jsem zájezd na Kubu. Chtěla jsem, aby kluci měli hezké Vánoce, a hlavně Adam má ekzém, takže tam potřebuje každý rok jezdit,“ zpochybnila nejprve Vondráčková v rozhovoru pro Top Star Plekancovu urputnou touhu trávit se syny Vánoce.

Jenže své rozhodnutí pak Plekanec, který se přitom před svátky několikrát nechal slyšet, že počítá s příjezdem synů do Česka, změnil. 

„Tatínek si to pak u soudu rozmyslel a řekl, že přijede. Takže jsme dovolenou museli zrušit,“ stěžuje si Vondráčková.

Vzápětí také potvrdila, že její manžel do Montrealu přijel v doprovodu svojí přítelkyně, tenistky Lucie Šafářové. Podle informací Expresu se tam oba dva nacházejí doposud.

„Já jsem byla na Vánoce s klukama 24. a 25. pak přijel Tomáš se svou slečnou a maminkou a kluky si převzali na pět dní,“ popisuje herečka.

To navíc není vše, Lucka ve výpadech vůči Plekymu pokračovala i nadále a naznačila například, že se kvůli němu nemůže se syny do Česka vrátit, ani kdyby chtěla, třeba aby převzala zlatou desku za své nové album Růže.

„Já teď do Česka ani nemůžu, protože jsem byla obviněna a zažalována svým mužem, klukům byly sebrány pasy, takže já nemůžu opustit Kanadu. Nemůžu přijet, i kdybych chtěla, a čekám, až bude další soud a všechno nám dají zpátky,“ postěžovala si.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:07 sobota 4. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  144
 • Super
  36
 • Haha
  23
 • Tvl
  23
 • Cože
  14
 • Sladký
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat