Plekanec se synů nejspíš nedočká. V Montrealu jsem šťastná! vzkazuje Lucie

Na ledě se mu daří, přesto ale hokejista Tomáš Plekanec stále nemá příliš důvodů k radosti. Od návratu do Česka se totiž dosud neviděl se svými dvěma syny Adamem a Matyášem, kteří zůstali s matkou v Kanadě. Bývalý kapitán národního týmu si sice stále drží naděje, že se s nimi Lucie Vondráčková vrátí alespoň na Vánoce, jenže ta se zatím zjevně z Montrealu ani v nejmenším nechystá. Jsem tu šťastná, vzkázala na Instagramu!

Po návratu z NHL se populárnímu hokejistovi Tomáši Plekancovi náramně daří. Nastupuje střídavě za Kladno svého kamaráda Jaromíra Jágra i za brněnskou Kometu, která si dělá zálusk na titul, a během pěti zápasů si připsal už dva góly a stejný počet asistencí.

Jenže i přesto má zatím ke štěstí stále zatraceně daleko. Stýská se mu totiž po synech Adamovi a Matyášovi, kteří nadále zůstávají v Kanadě s Plekancovou stále ještě zákonnou manželkou Lucií Vondráčkovou. Svůj smutek dal Pleky znovu najevo v rozhovoru pro Sport magazín.

„Děti mi chybí hrozně moc. Už od srpna jsem je nevídal tak, jak bych si představoval. Doufám, že se s klukama uvidím na Vánoce. A že se to pak vyřeší, tak jak by mělo,“ posteskl si.

Jenže podle všech informací se zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková k návratu do Česka vůbec nemá. Už dříve se nechala slyšet, že život v Kanadě vyhovuje hlavně jejím synům, kteří tam chodí do školy.

A teď, shodou okolností téměř ve shodný čas, jako byl zveřejněn Plekancův rozhovor, vyslala Lucie další jasný vzkaz, že se k odchodu z Montrealu, kde Pleky donedávna hrál, ani v nejmenším nechystá!

Lucie Vondráčková vyslala z Montrealu jasný vzkaz: Tady jsem šťastná!

Lucie Vondráčková vyslala z Montrealu jasný vzkaz: Tady jsem šťastná!

„Montreal. Zima. Láska. Šťastné místo,“ připsala ve formě hashtagů k fotografii, na níž si užívá zimy v zasněženém kanadském městě. Na Instagram ji přidala při příležitosti svého svátku, když svým fanouškům děkovala za přání.

Navíc nešlo o první podobnou fotku, dříve zase Vondráčková Montreal označovala za domov. Je tedy zřejmé, že se k návratu do Česka v dohledné době nechystá. Má Plekanec šanci alespoň na to, že se zde na otočku zastaví během blížících se svátků?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:21 13. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  66
 • Super
  57
 • Haha
  25
 • Sladký
  16
 • Cože
  15
 • Tvl
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat