Vondráčková kontruje: Já a špatná matka? Na Kubě jsem kvůli synově kašli!

Když včera maminka Tomáše Plekance vůbec poprvé promluvila o rozvodové válce svého syna s Lucií Vondráčkovou, veřejnost čekal šok. Zpěvačka totiž z vyjádření paní Plekancové vychází jako matka, která synům příliš mnoho péče nevěnuje, a dokonce si dokola jezdí na luxusní dovolené na Kubu. Lucka ale vzápětí vrací úder: Na Kubě je už potřetí, a to proto, aby svého syna chránila proti zimnímu kašli!

Je Lucie Vondráčková svým dětem dobrou matkou? Nad touto otázkou vyvstávají při probíhající rozvodové válce s Tomášem Plekancem pochybnosti. Její péči o syny Adama a Matyáše totiž shazuje jak hokejista, tak nyní i jeho matka.

„Tomáš je v tomhle směru strašně hodný. Nestrádala ani Lucka, ani kluci. Kdyby byl škrt, tak by Lucie nemohla létat na dovolenou na Kubu. Loňský rok i dvakrát za měsíc,“ prozradila Květa Plekancová pro server eXtra.cz s tím, že děti už od dvou let musely chodit do soukromé školky.

Jenže Lucie se rozhodla, že se nenechá veřejně pranýřovat bez odezvy. Na Facebooku zveřejnila fotografii právě z dovolené na Kubě a dala najevo, že je naopak více než pečlivou a starostlivou matkou!

„Kuba už potřetí. Jediná obrana proti Adamovu zimnímu kašli. A požehnání v kanadských mrazech. Zároveň nejlevnější destinace široko daleko,“ oznámila Vondráčková.

Lucie Vondráčková kontruje: Na Kubu jezdím kvůli synům!

Lucie Vondráčková kontruje: Na Kubu jezdím kvůli synům!

Dala tak najevo, že dovolenou tráví v exotické destinaci proto, aby své děti naopak chránila.

Je ovšem třeba podotknout, že se její vyjádření tak trochu vzájemně dřou. Táta obou synů, hokejista Tomáš Plekanec, v současné chvíli jen s malou nadějí čeká na to, zda si Adama a Matyáše vychutná alespoň o Vánocích. Jenže Vondráčková plánuje zůstat v Kanadě, která prý dětem vyhovuje, protože tam navštěvují školu. Teď se ale dozvídáme, že promrzlá Kanada jim ve skutečnosti tak úplně nesvědčí.

Nebylo by jim lépe v přece jen o poznání teplejších podmínkách v Česku a v přítomnosti obou rodičů?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:09 3. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  65
 • Super
  59
 • Trapas
  56
 • Cože
  23
 • Tvl
  21
 • Sladký
  20
Komentáře