Vondráčková si rýpla do Plekance: Tatínkům přeju hlavně čestnost!

Lucie Vondráčková (38) se vždy snažila osobní problémy oddělovat od své práce a fanoušky jimi nezatěžovat. I ona je ale člověk z masa a kostí, který má své pocity, strachy a mindráky, a tak čas od času odhodí věčně vysmátou a sluníčkovou image a odkryje své nitro. Jako třeba ve svém novoročním poselství, kde se „otřela“ o svého manžela Tomáše Plekance (36).

„Vánoce jsme přežili. Díky za vaše milá přání. Všechno nejlepší do roku 2019! Maminkám přeji hodně sil a laskavosti a tatínkům čestnost a umění vcítit se. Vaše Lucie,“ vzkázala fanouškům na sociální síti Lucie Vondráčková.

„A abych nezapomněla, díky vám jsou Paralelní světy znovu první v hitparádě Frekvence 1! Moc děkuju,“ dodala zpěvačka a herečka, která velmi dobře ví, jak decentně upozornit na to, že v souvislosti s otcem svých dětí cítí velké zklamání.

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Ty si najdeš chlapa, který nebude zrádce a hovado, ale bude čestný chlap, co pro tebe udělá cokoliv, to si zasloužíš a ti kluci taky,“ konejší Vondráčkovou jeden z fanoušků. Drtivá většina je na její straně a Plekancovi nemohou přijít na jméno.

Ani v tomto případě není nic černobílé a odsoudit šmahem slavného hokejistu jako lakomce a krkavčího otce bez znalosti věci by nebylo fér. Rozvodové martyrium ostře sledovaného páru ještě ani nezačalo, a tak by bylo předčasné z někoho dělat strůjce všeho zla a druhého vynášet do nebes jako svatého.

Každopádně Vondráčková dobře ví, kam se ve chvílích splínu může obrátit. Je to nejen její rodina, ale i fanoušci, kteří ji nikdy neopustí a budou za ní stát vždycky. A to je slušná vzpruha!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:13 pátek 3. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  80
 • Super
  34
 • Tvl
  18
 • Haha
  13
 • Sladký
  12
 • Cože
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat