jít naiDNES.cz

Proč má Vondráčková slabost pro sportovce? Nešťastná láska mohla vyvolat touhu po změně

Lucie má slabost pro profesionální sportovce. | foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) nebyla vždycky tolik zaujata sportovci, jak to nyní může vypadat. I když se teď kolem ní točí hokejista i parkourista, dříve zase krasobruslař, byla doba, kdy milovala umělce, jejich styl života, bohémství. Vztah ale nevyšel, může to být taková změna, nebo je to náhoda?

Okolo zpěvačky Lucie Vondráčkové se poslední dobou točí až moc sportovců. Poté, co se začala rozvádět s bohatým hokejistou Tomášem Plekancem (36), s amanty se roztrhl pytel.

Poslední dobou je spojována s parkouristou Tomášem Zonygou (26) a hokejistou Markem Peksou (29), ale nebyli to jediní sportovci, kteří skončili v Lucčině náručí. Milostné avantýry měla i s krasobruslařem Tomášem Vernerem či fotbalistou Tomášem Ujfalušim, než potkala manžela, se kterým má dva syny.

Proč si ale vybírá profesionální sportovce, kteří nejsou pro rodinný život zrovna vhodnými adepty? Jsou neustále na tréninku, mají zápasy, závody, a když jsou doma, jen spí. Do toho všeho ty fanynky...

Ale právě ten jasný režim je pravděpodobně tím, co Lucie hledá. Chce někoho, u koho přesně ví, co dělá, kde je, kdo nesmí pařit s kamarády, protože musí ráno vstávat na trénink.

Podle všeho za to může i obrovské životní zklamání, kdy prožívala první velkou lásku s hercem Michalem Dlouhým (48). Byla vášnivá, strhující, ale i bolestivá.

Lucie Vondráčková po Michalovi pokukovala.

Lucie Vondráčková po Michalovi pokukovala.

Michal byl v té době známým bohémem, nevyhýbal se ženám, mejdanům, rád propařil i několik nocí za sebou. Nakonec ji herec opustil, údajně proto, že nechtěl dítě a vztah posunout dál. Kde je ale přesná pravda, to vědí jen oni dva. Neměl mít ještě důvody se vázat, což se vylučovalo s přístupem zralejší Lucie.

Může právě tato ošklivá zkušenost, o níž napsala i smutnou píseň, za to, že vyhledává jen muže, kteří se vyhýbají alkoholu, mejdanům a jen si hledí svého tréninku? 

Fotogalerie


Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat