Kdy se Plekanec uvidí se syny? Známe termín návratu Lucie Vondráčkové!

Kdy se dočká Tomáš Plekanec svých dvou synů, kteří zůstali se svou maminkou Luckou Vondráčkovou v Kanadě? Vypadá to, že by se s nimi mohl znovu vidět za několik týdnů. Vondráčková se podle informací Expresu totiž chystá do Česka. Kvůli tomu dokonce i posunula křest svého alba Růže!

Lucie Vondráčková se sice v jednom ze svých posledních rozhovorů nechala slyšet, že do Česka přiletí nejdřív až na premiéru filmu Léto s gentlemanem, která se má uskutečnit na svatého Valentýna, podle informací Expresu to ale vypadá, že se její plány změnily. Do Prahy by měla podle všeho přiletět již v lednu.

I tentokrát ji do její domoviny zavlečou pracovní povinnosti. Právě v lednu by měla pokřtít své poslední album Růže. Křest se přitom měl odehrát již v listopadu bez její přítomnosti. „Mělo to proběhnout bez ní s tím, že ona by byla přítomná prostřednictvím videokonference. Z toho ale sešlo a křest se plánuje na leden, protože už by tady měla být osobně. Ale zatím to není nic stoprocentního. U Lucky člověk nikdy neví a může se to ještě posunout,“ říká náš zdroj.

Tak se necháme překvapit, jestli Vondráčková přiletí, nebo ne. Nutno říct, že podle jejích plánů to vypadá, že vánoční svátky má v plánu strávit v Kanadě, což určitě nese nelibě otec jejích dětí Tomáš Plekanec, který je již druhým týdnem v Česku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:18 22. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  52
 • Trapas
  19
 • Tvl
  18
 • Cože
  17
 • Haha
  15
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat