Neděle 25. července 2021, svátek má Jakub
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Možný scénář rozchodu Plekance a Vondráčkové. Odhalená nevěra, nebo těhotná milenka?

  Když šlo o jejich soukromí, byli Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková během jejich osm let trvajícího vztahu skoupí na slovo. Po rozchodu se ale rozhořela mediální bitva, při níž jeden na druhého vytahují ty největší kostlivce. Vše začalo, když Plekanec vydal počátkem srpna vyjádření, na kterém se prý s matkou svých dvou synů dopředu domluvil. Ta dodnes ale tvrdí, že ona se naopak chtěla rozejít v tichosti a nechápe, proč na ni její stále ještě manžel tolik naléhal. Jaké k tomu mohl mít Tomáš Plekanec důvody?

  Manželství Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové je v troskách. Ačkoliv se o krizi v jejich vztahu spekulovalo průběžně v posledních letech jejich manželství, slavný hokejista Montreal Canadiens jenom den předtím, než odletěl zpátky do Kanady, zveřejnil osudné vyjádření, které rozjelo neuvěřitelnou mediální válku.

  Přestože Plekanec tvrdil, že se s Lucií na všem dopředu domluvili, Vondráčková stále oponuje. Válka došla už tak daleko, že se postupně začalo vytahovat špinavé prádlo.

  Lidé z jeho okolí pravidelně informovali novináře o tom, jaké horentní sumy má Lucie Vondráčková pro sebe po Plekancovi požadovat, a dokonce napadli i její rodičovské schopnosti, když odhalili, že údajně měla mít k dispozici několik chův a paní na úklid.

  Vondráčkovou bránil zase její příbuzný František Vondráček, který zveřejnil jednu z několika verzí návrhu na výživné, z níž vyplývalo, že miliardář Plekanec na své syny chtěl platit částku, ze kterou by se styděl snad i jézéďák z jihočeských Hoštic.

  Nyní se dokonce ukázalo, že Tomáš Plekanec měl do domu, v němž si ještě před několika týdny hráli jeho dva synové, nastěhovat svou milenku Lucii Šafářovou. Svou vlastní rodinu měl po návratu do Kanady přestěhovat do menšího domečku nedaleko toho jejich původního, a to prý na žádost samotné zpěvačky.

  Tohle vše by se možná nestalo, kdyby Tomáš Plekanec na začátku neměl touhu poprvé v životě odhalit zákulisí jejich vztahu a neinformoval veřejnost, že se s Vondráčkovou rozhodli rozvést.

  Proč měl ale potřebu to veřejně sdělit?

  Nevěra

  Kromě toho, že se sám hokejista přiznal k milostnému poměru s tenistkou Lucií Šafářovou, se ještě před několika týdny spekulovalo, že věrná neměla být ani Lucie Vondráčková.

  Ta měla Plekance podle údajně důvěryhodného zdroje podvádět s hercem Matějem Hádkem. S tím se měla dokonce podle médií scházet přímo v jejich pražském bytě, kdy ji Hádek měl navštěvovat přes rozlehlý pozemek, netuše, že i tam jsou kamery.

  Přestože se tyto informace nikdy nepotvrdily a Vondráčková se za nepříjemnosti Hádkovi dokonce i omluvila, pachuť nevěry stále visí ve vzduchu. A pokud Plekanec měl přece jenom malé podezření a na údajně existujících kamerových záběrech viděl, jak za matkou jeho dvou synů oknem leze Matěj Hádek, mohl se rozhodnout pro radikální krok.

  Nechtěl mít možnost návratu

  Pokud je opravdu pravda, že se Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková na vyjádření nedomluvili, hokejista ke svému činu mohl mít i jiný důvod a tím mohla být definitivní tečka za vztahem.

  Pokud by se totiž rozešli v tichosti, existovala by možnost, že podlehne naléhání matky svých dvou synů a zkusí manželství slepit. Ve chvíli, kdy to bylo veřejné, ale již nebylo cesty zpátky. I to mohl být důvod, že tak urputně potřeboval říct: Lucko, je konec!

  Těhotná milenka?

  I nyní samozřejmě spekulujeme, ale i to je možnost. Vezměte si, že máte manželku a k ní si pořídíte milenku. Nejde ale o Máňu z Horní Dolní, které stačí být na druhé koleji a čas od času dostat luxusní kabelku a moct se chlubit kamarádkám, že si užívá s Plekym, ale o úspěšnou tenistku, bronzovou olympijskou medailistku v ženské čtyřhře, pětinásobnou deblovou grandslamovou vítězku a bývalou světovou jedničku ve čtyřhře. A jelikož s ní máte mnoho společného, zjistíte, že si s ní rozumíte víc než s vlastní manželkou.

  A pak vám oznámí, že je těhotná.

  A i kdyby jí do té doby stačilo být pouhou milenkou, nyní vám dá nůž na krk, že se musíte rozhodnout. Ačkoliv stále spekulujeme, nemusíme být daleko od pravdy. Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková se stále sice nerozvedli, ale hokejista si měl svou milenku Lucii Šafářovou již nastěhovat do svého kanadského domu. Dokonce se spekuluje, že by tenistka měla ukončit svou aktivní kariéru. Buď jde o mnoho náhod najednou, nebo jsme trefili hřebíček na hlavičku. To nám ale nikdo zatím nepotvrdí.

  Ať je to, jak chce, Plekanec i Vondráčková by si měli uvědomit, že nejdůležitější je blaho jejich dvou synů, jejich válka jim rozhodně neprospívá.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 21:51 pátek 18. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   109
  • Super
   35
  • Cože
   25
  • Tvl
   22
  • Haha
   20
  • Sladký
   15

  Ze sbírky na pohřeb Roma pozůstalí nedostali nic. Byl to podvod

  Premium Měl mít velkolepý pohřeb. Balzamování, bíle lakovaná rakev z Ameriky, kočár tažený vraníky... Rodina Roma, který zemřel...

  Klaus: Volby nic nepřinesou. Kolem covidismu a genderismu se bude chodit po špičkách

  Premium Každý z nás by se měl sám rozhodnout, jakou míru opatrnosti vůči nákaze covidem chce zvolit, říká přesvědčeně bývalý...

  Česko formuje domobranu. Výcvik může podstoupit každý, kdo má zbrojní průkaz

  Premium Stát zakázal ozbrojené skupiny a lidem nabídl alternativu: absolvujte speciální kurz a můžete Česku pomáhat se zbraní....

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 25. července 2021, svátek má Jakub
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz