Vondráčková a Plekanec jednali s právníky, zpěvačka to psychicky nezvládla

Vypadalo to, že již nikdy nenajdou společnou řeč, ale přece jen se o to pokoušejí. Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec se v Kanadě za přítomnosti svých právních zástupců potkali tváří tvář a Expres.cz má exkluzivní informace z tajné schůzky!

Rozhodl se Tomáš Plekanec vyjít matce svých dvou synů Lucii Vondráčkové vstříc a vyplatit jí požadované milionové výživné? Ačkoliv jeho právní zástupkyně ještě před několika dny tvrdila, že se budou snažit, aby se ostře sledovaný rozvod odehrál na půdě České republiky, stále ještě manželé se měli před několika málo hodinami v Kanadě potkat i se svými právními zástupci mezi osmi očima.

Setkání to bylo údajně velmi emotivní. Na oblíbenou zpěvačku měla dolehnout tíha okamžiku a měla se před zraky svého stále ještě manžela psychicky sesypat. Lucie prý propukla v hlasitý pláč a dlouho nebyla k utišení.

„Nikdo se Lucce nemůže divit, že se psychicky zhroutila. Takový nápor na psychiku by zvládl jenom málokdo. V posledních týdnech prožívá doslova peklo na zemi,“ řekl nám svůj názor na dění v Kanadě náš zdroj.

Jak schůzka dopadla, se nám sice nepodařilo zjistit, ale zdá se, že vše hraje do karet Vondráčkové, která se chce od počátku na výši výživného domluvit na kanadské půdě, kde jejich předmanželská smlouva neplatí a kde bude moct pro své dva syny vybojovat co nejvyšší sumu.

Otázkou je, proč na schůzku přistoupil Plekanec, jehož strategií od začátku bylo přesunout spor do Česka a vycházet z tolik stěžejní smlouvy.

Že by se rozhodl podřídit požadavkům své ženy?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:46 11. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  231
 • Haha
  60
 • Tvl
  59
 • Cože
  41
 • Super
  39
 • Sladký
  20
Komentáře