jít naiDNES.cz

Vondráčková se rozhodla mlčet. Rada právníků, nebo nůž na krku od Plekance?

Začala poslouchat rady svých právních zástupců? Lucie Vondráčková, která v posledních týdnech vesele komunikovala snad se všemi médii v republice, změnila taktiku. Rozhodla se raději mlčet!

Čím víc toho řekla, tím víc se zamotávala do vlastních polopravd. Zatímco Lucie Vondráčková tvrdila, že se soudit o výživné na své děti v Kanadě rozhodla, aby ochránila práva svých synů, právní zástupkyně Tomáše Plekance kontrovala, že naopak jí jde především o výživné pro ni.

Právní eso Tomáše Plekance Lenka Radoňová totiž veřejnost prostřednictvím médií informovala o tom, že zatímco na obě nezletilé děti může Vondráčková vysoudit přibližně deset a půl tisíce kanadských dolarů, což je téměř 180 tisíc korun, pro sebe žádá Lucie třikrát tolik.

Kdyby se ale manželé rozváděli v Česku, podle platné předmanželské smlouvy by neměla nárok na žádné výživné a musela by se smířit jenom s alimenty pro své dva syny.

Vondráčková ale podle Radoňové po manželovi chce za zkaženou kariéru kromě výživného i sedm milionů korun v hotovosti.

Jelikož tyto informace zpěvačce, která o sobě mluví jako o kanadské matce bojující za práva svých dětí, nehrají do karet, nejspíš se rozhodla mlčet.

Vyděsit ji mohly také informace, že se Tomáš Plekanec rozhodl, že bude své syny žádat do střídavé péče, ačkoliv původně je chtěl nechat ve výhradní péči jejich maminky. K tomuto rozhodnutí prý dospěl poté, co se ukázalo, že se se svou ženou nebude moct na podmínkách rozvodu domluvit.

Pokud by tomu tak opravdu bylo, na alimenty v plné výši by nejspíš Vondráčková nedosáhla ani v Kanadě.

Kdo ale určitě nemlčí, je její fanklub.

Jeho členové stále doufají v setkání se svou modlou, které se v polovině srpna zrušilo. Podle informací na facebookových stránkách se se setkáním stále počítá a čeká se jenom na bližší informace, kdy Lucie Vondráčková znovu přiletí do Prahy.

A když už se zdá, že Vondráčková nejspíš na milionové odstupné od svého stále ještě manžela nedosáhne, fanoušci pro ni chtějí alespoň nějakou satisfakci.

I proto začal hon o hlasy do Slavíka.

„Již za měsíc bude vyhlášen další ročník ankety Český slavík. Lucka má podle vašich reakcí ty nejlepší fanoušky, jaké kdo může mít. A co kdybychom se letos pokusili o nemožné? Připravte si mobilní telefony, půjdeme do toho a ukažme, jak máme Lucku rádi. Pojďme ji nejen vrátit na stříbrné místo, ale zkusme hlasovat tak, aby to bylo místo první. Lucku by to určitě potěšilo a posílilo do další práce. Co vy na to,“ píše se na oficiálních fanouškovských stránkách Lucie Vondráčkové.

Správce stránek by se ale měl mít na pozoru, právě z tohoto důvodu byl loni z celé ankety diskvalifikován Tomáš Ortel i s celou svou kapelou. Pořadatelé tehdy argumentovali tím, že došlo k porušení fair play především v obsahu široce sdíleného facebookového profilu „Tomáš Ortel Českým slavíkem 2017“, kde se vyzývalo k zapojení do organizované akce, aby se konkrétní subjekt stal zlatým slavíkem.

Nutno říct, že v podobném duchu je i status na fanouškovských stránkách Lucie Vondráčkové.

Tak snad zpěvačka kvůli svým horlivým fanouškům letos nepřijde kromě manžela a milionového odstupného i o šanci triumfovat v anketě Český slavík.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:37 7. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  74
 • Super
  25
 • Tvl
  16
 • Haha
  13
 • Cože
  9
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat