jít naiDNES.cz

Platil Plekanec Vondráčkové kanadskou kariéru? Dokument odhalil tajnou půjčku!

Dluží Adamcová Plekancovi peníze za film The Perfect Kiss? Žádné dluhy nemám, popírá! | foto: koláž Expres.cz

Návrh na výši alimentů, který měl právní zástupce Tomáše Plekance 9. srpna zaslat Lucii Vondráčkové, odhaluje zákulisí její kanadské kariéry. Vyplývá z něj totiž, že film The Perfect Kiss měl tajně financovat právě slavný hokejista, když režisérce a scenáristce snímku v jedné osobě Martině Adamcové půjčil více než tři miliony korun. Co bude nyní s dluhem?

Když se štípe dříví, létají třísky. Na to by neměli zapomínat Tomáš Plekanec ani Lucie Vondráčková. Během předrozvodové mediální bitvy, kterou stále ještě manželé spolu vedou, se totiž provalilo něco, co by zpěvačka nejspíš ráda nechala pod pokličkou.

Když totiž její příbuzný František Vondráček zveřejnil jednu verzi návrhu na výživné, kterou měl advokát Tomáše Plekance zaslat Lucii Vondráčkové, druhá strana se vytasila s dokumentem, podle něhož měl Plekanec Vondráčkové udělat mnohem štědřejší nabídku, která na rozvodovou bitvu hází zcela jiný stín.

Právě tento druhý dokument odhalil i zákulisí její kanadské kariéry, kdy Vondráčková získala hlavní roli v očekávaném snímku Martiny Adamcové The Perfect Kiss.

Plekanec zaplatil více než tři miliony korun

Z něj totiž vyplývá, že právě natáčení tohoto snímku, který se ne moc přesně vydává za kanadský, neboť za ním stojí Češka Martina Adamcová, kterou můžete znát jako četařku Babinčákovou z Tankového praporu, částečně financoval Tomáš Plekanec.

V dokumentu stojí: Můj klient je rovněž připraven postoupit vám bezúplatně v souvislosti s rozvodem vašeho manželství jeho pohledávku z půjčky vůči paní Martině Adamcové ve výši 200 tisíc kanadských dolarů, včetně dohodnutých úroků v sazbě 6 % p. a.

Přeloženo do srozumitelného jazyka to znamená, že Adamcové chybělo na natáčení filmu 200 tisíc kanadských dolarů, což dělá zhruba tři miliony čtyři sta tisíc korun, a právě tyto peníze jí s úrokem šest procent půjčil Plekanec.

Pokud by Lucie Vondráčková na tuto dohodu kývla, získala by nejen byt za 25 milionů korun, 5 milionů korun v hotovosti, 35 tisíc korun na syna Matyáše a 25 tisíc korun na syna Adama měsíčně, dále by Plekanec hradil veškeré náklady, které vzniknou v souvislosti s jejich vzděláním v Česku i v zahraničí, spolupodílel by se na financování cestování dětí či jiných jejich volnočasových aktivit, ale navíc by jí přihrál i téměř tři a půl milionu korun, které mu dluží Martina Adamcová.

Zajímavé na tom je, že právě za film The Perfect Kiss měla zpěvačka inkasovat 25 tisíc korun za den, což za zhruba dvacet natáčecích dní dělá půl milionu korun, které jí Adamcová nejspíš zaplatila právě z Plekancových peněz.

Vzdal se pro Lucii své milionové pohledávky

Tyto nové informace hází na kauzu zcela nový stín.

Pokud by hokejista byl opravdu takový kolenovrt, který nechtěl, aby Vondráčková pokračovala ve své herecké či pěvecké kariéře, proč by dobrovolně financoval film, v němž matka jeho synů získala hlavní roli, a proč by se vzdal téměř tříapůlmilionové pohledávky, když mají podepsanou předmanželskou smlouvu?

Vysvětlení se nabízí hned několik. Buď nechce nechat matku svých synů na holičkách a bez prostředků, nebo si je vědom, že je smlouva moc jednostranná, a tudíž by v závěru mohl přijít o mnohem víc.

Když jsme se Lucky zeptali, zda je pravda, že Tomáš Plekanec financoval film The Perfect Kiss, odkázala nás na Martinu Adamcovou se slovy, že jde o producentské záležitosti, a ne její, čímž informace z dokumentu nepřímo potvrdila.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:36 2. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  123
 • Trapas
  51
 • Super
  34
 • Tvl
  21
 • Cože
  12
 • Sladký
  11
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře