jít naiDNES.cz

Válka o miliony se vyostřuje: Vondráčková a Plekanec se již na ničem neshodnou!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec se na ničem neshodnou. | foto: koláž Expres.cz

Lucie Vondráčková se Expresu pokusila vysvětlit, kde se vzaly dvě verze návrhu na výživné na její dva syny, které má s hokejistou Tomášem Plekancem. Zpěvačka nás odkázala na advokáta svého stále ještě manžela. Podle jejích slov jí totiž měl obě verze zaslat právě Michal Račok, který v rozvodovém řízení Plekance zastupuje. Ten to popírá!

V tom už aby se čert vyznal. Rozvodová bitva o miliony, které Tomáš Plekanec vydělal během manželství s matkou svých dvou synů Lucií Vondráčkovou, se pořádně zamotává. Zatímco ještě před několika týdny se stále ještě manželé nemohli shodnout jen na tom, zda prohlášení podali po dohodě, nebo jej Plekanec sepsal za zády matky svých synů sám, nyní se neshodnou už vůbec na ničem.

Když totiž na konci minulého týdny zpěvaččin příbuzný František Vondráček zveřejnil návrh na výživné, které měl právní zástupce Tomáše Plekance zaslat Lucii Vondráčkové, ve kterém se psalo, že jí nabízí byt v hodnotě 25 milionů korun a 25 tisíc měsíčně na oba syny, druhá strana zveřejnila lejstro, kde se píše, že na nezletilého Matyáše bude platit 35 tisíc korun a na Adama 25 tisíc korun měsíčně s tím, že je Plekanec připravený hradit veškeré náklady, které vzniknou v souvislosti s jejich vzděláním jak v České republice, tak i v zahraničí. 

Plekanec měl dokonce i slíbit, že se bude podílet i na mimořádných výdajích, které se budou do rozvodu i po rozvodu vyskytovat, a to cestování, dovolená, sport či jiné volnočasové aktivity. Vondráčkové, která dobrovolně podepsala předmanželskou smlouvu, měl Plekanec nabídnout navíc k bytu v hodnotě za 25 milionů korun také pět milionů v hotovosti.

Pokouší se někdo zdiskreditovat Tomáše Plekance, nebo se Lucie Vondráčková stala terčem podivné hry otce svých dvou synů?

Na to jsme se zeptali přímo zpěvačky.

Záhadná verze návrhu z e-mailu

„Obě verze mám v mailu. Ta první s návrhem na výživné ve výši 25 tisíc měsíčně mi přišla 9. srpna mailem s plnou mocí. Ta druhá verze mi přišla doporučeně o čtrnáct dní později. Právní zástupce mého muže mi je zaslal obě,“ sdělila nám Vondráčková s tím, že na důvod, proč se tak stalo, se musíme zeptat právě advokáta jejího muže.

Ten slova Lucie Vondráčkové popřel.

Paní Vondráčkové jsem jménem svého klienta poslal e-mailem a doporučeným dopisem pouze jeden dopis datovaný k 9. 8. 2018 s návrhy Tomáše Plekance. Žádný dopis obsahující jiné jeho návrhy jsem paní Vondráčkové nikdy neposlal,“ sdělil nám Michal Račok, jehož vyjádření se tak diametrálně liší od Vondráčkové.

To nám zpěvačka nedokázala vysvětlit.

„Já vám poslala to, co mám v mailu,“ kontruje jeho slovům zpěvačka.

Otec vystěhoval ji i děti z domu

Také jsme se jí zeptali, zda je pravda, že po svém muži požaduje alimenty ve výši 30 tisíc kanadských dolarů, což je více než půl milionu korun měsíčně. Jako odpověď nám zaslala vyjádření svého právního zástupce.

„Děti musí podle kanadských zákonů žít na stejné životní úrovni, jako to bylo před rozvodem. Výše výživného nebo příspěvku na děti se vyčísluje podle přesných tabulek a nikdo si nemůže vymyslet, že bude platit míň nebo víc. Je to dáno státním zákonem. V Torontu možná ženy umí vysoudit na mužích miliony, v Québecu to je ovšem jinak, zákon zde dbá na muže a jejich práva na otcovství. Lucie žila v spořádaném manželství osm let a otec vystěhoval děti a ji samotnou za jejich nepřítomnosti z domu. Alimenty na děti se vypočítávají z ročního příjmu otce podle přísných a spravedlivých tabulek ustanovených québeckým zákonem. Žena si sama nemůže nic diktovat,“ píše se v prohlášení.

Jaká bude ale realita, se ukáže až u soudu.

Ať je to, jak chce, Vondráčkovou i Plekance čeká v příštích měsících tuhý boj o miliony a jsme zvědaví, kdo z nich ostrouhá. A jak již poněkolikáté zpěvačka naznačila, nyní je to na jejich právních zástupcích.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:51 2. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  55
 • Super
  19
 • Tvl
  14
 • Cože
  13
 • Sladký
  13
 • Haha
  12
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat