Lucie Vondráčková exkluzivně: Naše předmanželská smlouva je neplatná!

Rozhodla se Lucie Vondráčková požádat o rozvod s Tomášem Plekancem v Kanadě, protože tam neplatí v Česku podepsaná předmanželská smlouva? Zpěvačka Expresu exkluzivně prozradila, kdo ji přiměl k tomuto kroku. A nejen to!

Jenom několik hodin poté, co Tomáš Plekanec na svém facebookovém profilu informoval, že se s matkou svých dvou synů Lucií Vondráčkovou rozhodli pro konec sedmiletého manželství, podepsala zpěvačka v Kanadě rozvodové papíry.

Jak Expresu přiznala, k tomuto kroku ji prý donutil Plekanec, který měl na ni naléhat s vydáním oficiálního vyjádření. Když jsme se Lucky zeptali, jak je možné, že se tak rychle dostala do Montrealu, kde rozvodové papíry podepisovala, sdělila nám, že matka dokáže všechno, aby ochránila své děti.

To ale stále nevysvětlovalo, proč se rozhodla rozvádět v Kanadě, když se s Plekancem brali v České republice.

„Podle právníků se máme rozvádět tam, kde mají naše děti trvalé bydliště. A ty mají kanadské občanství,“ sdělila nám Vondráčková.

Také jsme se jí zeptali, zda pravým důvodem nebyl fakt, že jejich předmanželská smlouva je v Kanadě neplatná, zatímco v Česku by se museli řídit podle ní. 

„To je věc právníků. Ta smlouva je velice jednostranná. Teď vše záleží na nich,“ odpověděla Lucie a záhy vysvětlila, co myslela tou jednostrannou smlouvou. „Její znění je podle právníků prý protiprávní i v České republice.“

Znamená to snad, že by smlouva byla neplatná? Vondráčková odvětila, že vše je v rukou jejích právních zástupců.

To může být i vysvětlením, proč Vondráčková takovým kvapem spěchala do Kanady, kde proběhne boj o stovky milionů. Plekanec jí měl údajně nabídnout třicetimilionové odstupné, ale pokud by se ukázalo, že je předmanželská smlouva neplatná, dvojnásobná maminka by měla nárok na polovinu z 380 milionů korun, které hokejista po dobu jejich manželství vydělal, zatímco ona se doma starala o výchovu dvou synů.

A jelikož v rozvodovém řízení mají kanadské občanství nejspíš jenom jejich synové, soud bude přihlížet hlavně na práva svých občanů. To hraje do karet právě slavné zpěvačce. Pomůže jí i fakt, že se hokejista přiznal ke vztahu s tenistkou Lucií Šafářovou.

Jsme sami zvědavi, jak tento spor dopadne. Nyní to bude záležet hlavně na schopnostech rozvodových právníků.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:18 27. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  251
 • Super
  175
 • Tvl
  84
 • Haha
  54
 • Cože
  44
 • Sladký
  23
Komentáře

Mohlo by vás zajímat